همه مشتری های پرسپولیس؛از مجری کنسرت‌ ابی تا شرکت مشکوک!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 376 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:30 ق.ظ، پنج شنبه، 2 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

گفته شده که شبکه ماهواره‌ای ایزددوست مسوولیت برگزاری کنسرت برای خواننده‌های فارسی زبان لس‌آنجلس را دارد.

116866_619به گزارش رادکانا، «اسماعیل ایزددوست» چند روزی است به نامی آشنا در بین فوتبال دوستان و بخصوص طرفداران پرسپولیس تبدیل شده است؛ او اولین کسی است که رسما به عنوان خریدار پرسپولیس معرفی شده است.

او سرمایه‌داری است که تعیین قیمت پایه 290 میلیاردی برای پرسپولیس را واقعا کم می‌داند و از کمبود امکانات باشگاه پرسپولیس ابراز تعجب کرده است؛ این در حالی است که پیش‌تر حسین هدایتی که از او به عنوان خریدار دست به نقد پرسپولیس یاد می‌شد، گفته بود قیمت پرسپولیس زیاد است و ۳۰۰ میلیارد تومان نمی ارزد.
ایزددوست سرمایه‌دار ایرانی است که 10 سال است در ترکیه اقامت دارد و گفته می‌شود مدیریت شبکه فارسی زبان  PENرا به عهده دارد و سال‌ها پیش مسوولیت ستاد انتخاباتی سید محمد خاتمی رییس جمهور وقت در میانه را به عهده داشته است.

یکشنبه هفته جاری برای اولین بار نام ایزددوست به عنوان خریدار پرسپولیس در رسانه‌ها مطرح شد؛ او به همراه چند تن از همراهان خود در مجموعه ورزشی «درفشی فر» حضور یافت و ضمن بازدید از امکانات باشگاه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس از جمله سالن‌های کنفرانس و آکادمی این باشگاه، با حضور در رختکن این مجموعه با مدیریت درفشی فر گفت و گو کرد و درباره آخرین وضعیت این مجموعه کسب اطلاع کرد.

اولین واکنش خریدار پرسپولیس ابراز تعجب از مشاهده امکانات درفشی فر بود که گفت: فکر می‌کردم امکانات باشگاهی همچون پرسپولیس که محبوب‌ترین تیم آسیا است فراتر از این‌ها باشد اما متاسفانه این امکانات در حد تیم‌های معمولی اروپا هم نیست.

ایزددوست در جلسه ناهار خود با سرپرست این باشگاه در مورد وضعیت تیم و شرایط خرید آن گفتگو کرد و هدف خود را کمک به تیم مردمی پرسپولیس برای بازگشت به اوج عنوان و ابراز امیدواری کرد که بتواند دل هواداران این تیم را شاد کند.

او جذب جوانان و مبارزه با اعتیاد را از اهداف خود عنوان کرده و گفته هر کاری در توانش باشد برای موفقیت پرسپولیس انجام دهد و البته اضافه کرده که نمی خواهد از طریق پرسپولیس گنده شود و برای پز دادن به اینجا نیامده است.

این سرمایه‌دار ایرانی پرسپولیس را تیم تاریخ‌داری لقب داده و گفته هیچکس نمی تواند صاحب این باشگاه شود. البته او از جنجال های اضافه در پرسپولیس هم گله کرده و گفته این جنجال ها باعث می شود مردم از پرسپولیس دور شوند. در حالی‌که ما نباید بگذاریم از نام پرسپولیس سوءاستفاده شود.

ایزددوست هم‌چنین هیاهوهای کاذب در فوتبال ایران را موجب ترس سرمایه‌داران ایرانی علاقمند به کمک به فوتبال عنوان می‌کند.
روزنامه مهرداد بذرپاش اخیرا از مدیریت ایزددوست در شبکه فارسی زبان PENو اینکه او سال ۸۰  در شهر میانه مسئول ستاد انتخاباتی سید محمد خاتمی رییس جمهور وقت بوده حکایت کرده و به حضور اکبر عبدی ستاره سرشناس سینما و تلویزیون در برنامه های این شبکه ماهواره ای واکنش نشان داده است.

همچنین گفته شده که شبکه ماهواره‌ای ایزددوست مسوولیت برگزاری کنسرت برای خواننده‌های فارسی زبان لس‌آنجلس را دارد.
بهروز منتقمی، سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس هم به احتمال خرید پرسپولیس از سوی ایزددوست واکنش نشان داده و گفته: «من درباره این فردی که روز گذشته به درفشی فر رفته تحقیق کردم و متوجه شدم او اسپانسر شبکه PEN است. علاقمندان به پرسپولیس این را بدانند از روزی که بحث قیمت گذاری باشگاه از سوی سازمان خصوصی سازی آغاز شده افراد زیادی از جمله این شخص برای خرید باشگاه جلو آمده اند اما یکی از شرایط اصلی فروش باشگاه به خریداران ثبت نام و شرکت در مزایده است. به همین دلیل در مزایده آنها تمیز داده می شوند که آیا برای خرید باشگاه واجد شرایط هستند یا نه. به طور قطع اشخاصی همچون این فرد ایرانی نمی توانند در مزایده شرکت کنند.»

پیش از این هم موضوع احتمال واگذاری پرسپولیس به وحید وحدت پور مدیرعامل یک شرکت سازنده درب‌های اتوماتیک و ضدسرقت و انتشار اخباری مبنی بر وابستگی این شرکت به فرقه های انحرافی حاشیه‌ساز شده بود؛ این حواشی ادامه داشت تا جایی که چندی بعد حجت‌الاسلام علیرضا علیپور، دبیر ستاد منشور اخلاقی گفت که “سازمان بازرسی کل کشور با مدیریت و جلوگیری از برخی انتصابات از ورود اعضای فرقه بهاییت به هیات مدیره پرسپولیس جلوگیری کرده است.”

اگرچه بعد از بازدید ایزددوست از مجموعه درفشی‌فر خبر دیگری در مورد واگذاری باشگاه پرسپولیس به او منتشر نشده و سیر واگذاری باشگاه‌های وزرشی نیازمند به مزایده گذاشتن این باشگاه ورزشی پرطرفدار است، اما به نظر می‌رسد حضور ایزددوست در میان خریداران باشگاه پرسپولیس هم بدون حاشیه نخواهد بود؛ چرا که تا همین حالا هم واکنش‌های زیادی به احتمال خرید پرسپولیس از سوی او دیده شده، از اقامت او در ترکیه، ‌تا میزان سرمایه او و مهمتر از همه مدیریت یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان.

به ویژه اینکه به گفته امیررضا خادم معاون پارلمانی وزیر ورزش، امور مربوط به واگذاری استقلال و پرسپولیس را وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی انجام داده اند و نهادهای نظارتی سه گانه در قوه قضاییه، نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی صلاحیت افراد حاضر در مزایده را بررسی می کنند.

ارسال نظر