همه گرایش ها و جریانات در روز ۲۴ خرداد ماه در پای صندوق رأی حاضر شوند و با انتخاب اصلح حماسه ای بزرگ را خلق کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 772 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:46 ب.ظ، چهارشنبه، 15 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم بیست و چهارمین بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) روز میثاق با امام و بیعت با ولایت ساعاتی پیش با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و شرکت گسترده مردم در مسجد سیدالشهداء روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه) برگزار شد.

IMG_0052به گزارش خبرنگار رادکانا، در این مراسم عیسی امامی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام منصوری امام جمعه شهرستان بندرترکمن، الیاسی فرماندار کردکوی، حجت الاسلام محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، برهانی رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری کردکوی و مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه سرکلاته خرابشهر حضور داشتند.

حجت الاسلام منصوری امام جمعه شهرستان بندرترکمن در این مراسم با اشاره به قیام امام خمینی (ره) و نهضت اسلامی ایشان گفت: امام خمینی (ره) حکومت اسلامی را به وجود آورد و نظام طاغوت را سرنگون کرد.

وی افزود: با سرنگونی نظام طاغوت و طاغوتیان اسلام ناب محمدی دوباره زنده شد و انقلاب اسلامی ایران با وجود امام خمینی (ره) درس بزرگی به دشمنان داد.

منصوری خاطرنشان کرد: سکوت امام برای خدا بود، فریاد امام برای خدا بود، تمام وجود امام برای خدا بود.

وی در ادامه در خصوص وصیتنامه امام (ره) اظهار داشت: دانشجویان و دانش آموزان باید با وصیتنامه امام خمینی (ره) آشنا شوند، لذا دانشگاه ها و مدارس باید وصیتنامه امام را جزو دروس دانشگاهی و مدارس خود ارائه دهند.

امام جمعه بندرترکمن در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: همه گرایش ها و جریانات در روز 24 خرداد ماه در پای صندوق رأی حاضر شوند و با انتخاب اصلح حماسه ای بزرگ را خلق کنند.

ارسال نظر