همیاران پژوهش در گاز گلستان آغاز به کار کردند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 215 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:12 ب.ظ، سه شنبه، 19 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

گروه همیاران پژوهش با هدف استفاده از توانمندی ها و پناسیلهای علمی تحقیقاتی همکاران، ایجاد هم افزایی و تقویت کار گروهی بین آنان و همچنین زمینه سازی، ایجاد فرصت جهت رشد و شکوفایی استعداد های علمی کارکنان از طریق مشارکت در فرآیند پژوهش و ارتقاء و اثربخشی فعالیت های پژوهشی تشکیل شد.

940819-4(1)به گزارش رادکانا، رئیس امور پژوهش شرکت گاز استان گلستان در جلسه آغاز به کار همیاران پژوهش گفت: این گروه با هدف استفاده از توانمندی ها و پناسیلهای علمی تحقیقاتی همکاران، ایجاد هم افزایی و تقویت کار گروهی بین آنان و همچنین زمینه سازی، ایجاد فرصت جهت رشد و شکوفایی استعداد های علمی کارکنان از طریق مشارکت در فرآیند پژوهش و ارتقاء و اثربخشی فعالیت های پژوهشی تشکیل شد.
احسان فرحناکی افزود: در اجرای چشم انداز امور پژوهش از این افراد در حوزه های مختلف فعالیتهای پژوهشی شرکت و با توجه به استعداد، علاقه و توانمندی های عمومی و تخصصی استفاده می شود.
وی با اشاره به نحوه شناسائی و دعوت به همکاری همیاران پژوهش در شرکت اظهار داشت: در فراخوان اعلام شده، از همکاران با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر دعوت به همکاری شده و در پایان مهلت قانونی این مرحله، 24 نفر از افراد واجد شرایط با تکمیل فرم و ارسال آن به امور پژوهش آمادگی خود را برای فعالیت داوطلبانه اعلام کردند.
رئیس امور پژوهش با بیان این که همچنان ورود همکاران به این عرصه و همکاری علمی پژوهشی باز می باشد، خاطرنشان کرد: ما از گروههای مختلف و همکاران واجد شرایط دارای تحصیلات تکمیلی و متخصص و کارآمد که تاکنون ثبت نام نکردند، استقبال می کنیم و چنانچه افرادی باشند که در شرکت علاقمند به همکاری با امور پژوهش باشند می توانند با دریافت فرم داوطلبی به عضویت این گروه پذیرفته شوند.
فرحناکی آموزش وتوانمند سازی گروه همیاران را از برنامه های مهم واساسی امور پژوهش درسال جاری اعلام و تصریح کرد: آشنائی با روش تحقیق علمی، شیوه های مقاله نویسی علمی برای مجلات علمی پژوهشی داخلی و بین المللی ISI و دوره های پیشرفته زبان انگلیسی، از مهمترین برنامه های آموزشی برای همیاران پژوهش است که با همکاری واحد آموزش شرکت برگزار می شود.
وی با اشاره به این که شرکت گاز استان گلستان با پیگیری امور پژوهش در انجمن های مختلف فنی و تخصصی عضویت دارد تاکید کرد: تلاش می شود تا زمینه  ارتباط و حضور همیاران در این انجمن های فنی و تخصصی مانند انجمن مهندسی گاز ایران، انجمن مهندسی مکانیک و سایر انجمن ها فراهم شود.
رئیس امور پژوهش با قدردانی از پشتیبانی مدیرعامل از فعالیت های پژوهشی شرکت افزود: در حال حاضر ایجاد فضای گفت و گوی علمی و هم افزائی به شدت مورد حمایت مدیر عامل می باشد و این امور پیگیر اجرای کامل آن است.
وی تصریح کرد: اگر نگاه ما صرفا بخشی باشد مسیر را درست طی نکرده ایم و به همین دلیل تلاش داریم تا با ایجاد فضای گفت و گو و هم افزائی بین مجموعه کارکنان بویژه کارکنان با تحصیلات تکمیلی از ظرفیتهای ایجاد شده به نحو مطلوبی برای رسیدن به اهداف شرکت و جانشین پروری بهره مند شویم.
انتهای پیام/
ارسال نظر