هویت کشته شدگان محور گرگان به تهران در حال بررسی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 832 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:10 ب.ظ، سه شنبه، 29 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده پلیس راه استان گلستان: هویت کشته شدگان در حال بررسی است.

IMG14153373به گزارش رادکانا، سرهنگ علیرضا قدمی فرمانده پلیس راه استان گلستان طی یک مصاحبه تلفنی با خبرنگار ما آخرین جزئیات حادثه رانندگی اتوبوس محور گرگان به تهران را اعلام نمود.

سرهنگ قدمی گفت : طبق آخرین اخبار به دست آمده این حادثه دلخراش در ساعت ۵ صبح امروز ۲۹ بهمن در محور هراز ( زیار باغ ) روی داده است و تعداد ۱۵ نفر از سرنشینان این حادثه دلخراش جان خود را از دست داده اند.

فرمانده پلیس راه استان گلستان در خصوص هویت این کشته شده ها افزود : درحال حاظر هویت کشته شدگان درحال بررسی است و خبر های تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

سرهنگ قدمی ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغ دیده در خصوص بیمه سرنشینان این حادثه اعلام کرد با توجه به اینکه شرکت تعاونی ایران پیما در گرگان همشهریان عزیز را به تهران منتقل می کرده است مسلما کار بیمه این سرنشین ها را انجام داده و اگر غیر این باشد این شرکت باید تمامی مخارج و هزینه های کشته شدگان و مصدومان حادثه را باید پرداخت کند.

سرهنگ قدمی در خصوص برخی از اظهاراتی که مبنی بر نقص فنی اتوبوس و همچنین خواب آلودگی راننده باعث ایجاد این حادثه شده است را تکذیب نمود و افزود : در حال حاظر نمیتوان زود قضاوت کرد که آیا راننده اتوبوس مقصر این حادثه دلخراش بوده ویا اینکه اتوبوس دچار نقص فنی شده است . باید منتظر بمانیم که کار شناسان ما در تهران و مازندران جواب قطعی این حادثه را به ما اعلام نمایند.

قدمی در پایان در خصوص انتقال کشته شدگان به گرگان را طی چند روز آینده خبر داد.

ارسال نظر