واحدهای صنفی، صنعتی و بخش های خصوصی و دولتی نسبت به دوگانه سوز بودن وسایل گرمایشی اقدام نمایند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,483 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:21 ق.ظ، چهارشنبه، 27 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: تمامی واحدهای صنفی، صنعتی و بخش های خصوصی و دولتی نسبت به دوگانه سوز بودن وسایل گرمایشی خود اقدام نمایند و در صورت عدم استفاده از وسایل گرمایشی وسیله مذکور را خاموش نمایند و همچنین صرفه جویی از گاز طبیعی را داشته باشند.

IMG_3788رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در جلسه ” برنامه ریزی ذخیره سازی سوخت جایگزین ” ضمن تقدیر و تحسین از عملکرد خوب ریاست جمهوری و پیش بینی های لازم در جهت برنامه ریزی و ذخیره سازی سوخت جایگزین گفت: پدافند غیرعامل موجب شد که مشکلات در بخش سوخت بویژه در مصارف خانگی شهروندان مرتفع گردد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مدیران ادارات از عملکرد خوب مدیران شرکت گاز و نفت شهرستان کردکوی در فصل سرما گفت: رضایتمندی مردم شهرستان موجب شده تا مدیران بتوانند در حوزه های خود با تلاش و جدیت کار خدمات رسانی به مردم را داشته باشند و از هر تلاشی دریغ نکنند.

الیاسی در خصوص ذخیره سازی سوخت و بازرسی های بعمل آمده از سوی مجمع اصناف خاطرنشان کرد: با توجه به اتفاقات و مشکلات در سال گذشته و با توجه به تدابیر موثری که بعمل آمد ذخیره سازی و بازرسی های خوبی در حوزه اصناف انجام گردید تا خبازان و نانوایان مشکلی نداشته باشند.

رمضانعلی الیاسی در ادامه سه موضوع را در جهت کاهش مصرف سوخت در شهرستان متذکر شد و افزود: تمامی واحدهای صنفی، صنعتی و بخش های خصوصی و دولتی نسبت به دوگانه سوز بودن وسایل گرمایشی خود اقدام نمایند و در صورت عدم استفاده از وسایل گرمایشی وسیله مذکور را خاموش نمایند و همچنین صرفه جویی از گاز طبیعی را داشته باشند. 

در این جلسه که با عنوان ” برنامه ریزی ذخیره سازی سوخت جایگزین ” برگزار شد رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، ذهبی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی، بهروز مازندرانی رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی، حجت الله صباغی رئیس مجمع امور صنفی کردکوی، خسرو خلیلی رئیس شرکت نفت ناحیه غرب گلستان حضور داشتند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر