واژه انتخابات آزاد در اتاق های جاسوسی موصاد و سیا راه اندازی شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,023 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:45 ق.ظ، جمعه، 20 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران نشست فرهنگی سیاسی، شب گذشته با سخنرانی سرهنگ حسین کریمی اول جانشین فرماندهی محترم سپاه نینوای استان گلستان و با حضور گسترده اهالی محترم روستا در مسجد جامع روستای سرکلاته برگزار گردید.

IMG_0321به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ حسین کریمی اول جانشین سپاه نینوا گلستان شب گذشته  در نشست فرهنگی سیاسی که بمناسبت گرامیداشت دهه فجر در  مسجد جامع روستای سرکلاته برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن 57 به پیروزی رسید، انقلابی که بر اساس اصول اعتقادی و آموزه های دینی و بر پایه ارزشهای آسمانی و الهی و معنوی شکل گرفت و به پیروزی رسید.

وی در ادامه افزود: در جهان انقلاب های زیادی شکل گرفت از جمله انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب کمونیستی 1917 شوروی، انقلاب الجزایر و…که تمامی این انقلاب ها بر اساس تفکرات الهی نبود به همین منظور به پیروزی دست نیافت، اما انقلابی که به واسطه امام خمینی (ره) بر پایه اصول الهی منطبق بر فطرت انسانها شکل می گیرد و به پیروزی دست می یابد، چون بر اساس این تفکرات است پایدار ماند و بقیه انقلاب ها که تفکرات مادی و دنیایی بر آنها غالب بود و بر پایه دنیا پرستی و مادی گرایی بود به اضمحلال و نابودی کشیده شد.

وی اظهار داشت: امروزه تفکر انقلاب در دل غرب به عنوان یک تفکر غالب است،  پس زمانی انقلابی با این تفکرات و دیدگاه شکل گیرد قطعا تمام دنیا برعلیه این نظام توطعه و مسیرش را با مشکل مواجه می کنند تا با این مانع تراشی ها جلوی پیشرفت آن را بگیرند و و نور را خاموش کنند که این یک تفکر عظیم و بزرگ می باشد و باید قدر این انقلاب را که شهدا با خون خود به وجود آوردند بدانیم.

کریمی اول تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران از شروع انقلاب تا سال 68 با توطعه های زیادی از سوی منافقین، ملحدین، و توده ای ها و… مواجه شد  که هدف جلوگیری از پیشرفت آن بود.

سرهنگ کریمی اول با توجه به مواضع منصب نشینان بیان داشت: منصب نشینان امروز بدانند که بواسطه همین مردم به این منصب رسیدند و اگر امروز مردم متوجه آن شوند که از مسیر ولایت فقیه و رهبری خارج شدند ملت هم آنها را از چشم می اندازند.

وی تآکید کرد: کسی که امروزه در منصب و مقام قرار دارد تا زمانی مردم به آن احترام می گذارند و قبولشان دارند که همراه و همگام ولایت فقیه باشند زیرا با همه پیشرفت ها و موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران اگر این اشخاص خواص از مسیر ولایت و رهبری خارج شوند مرتکب خیانتی بزرگ شده اند.

جانشین سپاه نینوا در خصوص حضور ساکتین و سردمداران فتنه 88 فرمود: حزب مشارکت در دوران اصلاحات به شدت در مقابل آرمان ها و ارزش های امام (ره) ایستادند. در فتنه 88 بر علیه آرمان های امام (ره) قیام کردند و شعارهای ضداسلامی و ایرانی سر می دادند.

وی تصریح کرد: همه حوادثی که در آن زمان (فتنه88) رخ داد از عوامل اصلی آن همین افرادی بودند که بر طبل امام امام می کوبیدند.

کریمی اول بتا توجه بصیرت و توجه مردم به بیانات مقام معظم رهبری در انتخابات آینده گفت: در این دوران بعد از سال 86 در یک مقطع بسیار حساس تر از فتنه 88 قرار داریم و باید به خوبی مواظب انقلاب و نظام و کشور عزیزمان باشیم و باید لحظه به لحظه مسیر راه را با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و انقلاب رصد کنیم.

وی اظهار داشت: امروزه با پیشرفتهای ایران اسلامی در همه زمینه ها چهار مولفه قدرت آمریکا: امنیت، آزادی، رفاه و دموکراسی که با توجه به این چهار مولفه ادعای ابرقدرتی داشت به زیر کشیده شد .

وی تصریح کرد: آمریکایی ها بدانند این ملت لحظه ای از امام و ولایتشان جدا شدنی نیستند و هر چه دارند را فدای امام و رهبری خواهند کرد.

کریمی اول در خصوص انتخابات ازاد فرمود: واژه انتخابات آزاد در اتاق های جاسوسی موصا و سیا راه اندازی شد.

وی ادامه داد: هر شخصی که واژه انتخابات آزاد را مطرح کند و خواستار برگزاری انتخابات آزاد باشد بداند از منافقین  و فتنه گران است و کسانی که حرف از انتخابات آزاد می زنند حرف دل دشمن را به زبان می آورند.

ارسال نظر