واکنش‌کاربران‌ فضای‌ مجازی‌ به نامه رئیس جمهور/ آقای روحانی چه چیزی #مایه_شرمساری است؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 361 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:23 ب.ظ، چهارشنبه، 3 آذر، سال 1395 نظرات یک نظر

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از راه دانا؛ رئیس جمهور در نامه به دو تن از وزرای خود، لغو جلسه سخنرانی علی مطهری در مشهد را مایه شرمساری خوانده اند. آیا دریافت حقوقهای نجومی از سوی برخی از مدیران دولتی مایه شرمساری نبود؟ تعطیل شدن تعداد زیادی از کارخانه هایی که در دوران […]

77c435e7-d0f7-4928-82de-95e9b8303d76به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از راه دانا؛ رئیس جمهور در نامه به دو تن از وزرای خود، لغو جلسه سخنرانی علی مطهری در مشهد را مایه شرمساری خوانده اند. آیا دریافت حقوقهای نجومی از سوی برخی از مدیران دولتی مایه شرمساری نبود؟ تعطیل شدن تعداد زیادی از کارخانه هایی که در دوران #رکود و دوران گره زدن اقتصاد به برجام مجبور به اخراج کارگرانشان شدند، مایه شرمندگی نیست؟ آیا بلاتکلیف ماندن صدها هزار نفر از افرادی که چشم امیدشان به سروسامان گرفتن #مسکن_مهر بود، مایه خجالت نیست؟

انتهای پیام/

اکبر می گوید:

شرمساری در این دوره های اخیر که ماشاءالله زیاد بود… دزدی سه هزار میلیاردی دوره قبل ریاست جمهوری که با فرار خاوری به کانادا دل همه را بدرد آورد . جالب اینکه ندانستن دو تابعیت بودن خاوری توسط مسئولین وقت بود/. حالا یک جوان ننه مرده بخواهد گزینش استخدام شود باید بگوید که ننه بزرگش کجا بدنیا آمده است. حالا خاوری هم کانادایی بود و هم ایرانی و هم رئیس کل پول های مردم ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این درد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر