واکنش باشگاه استقلال به اظهارات جنجالی جباری!!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 434 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:44 ب.ظ، چهارشنبه، 9 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال به اظهارات مجتبی جباری پاسخ داد.

thumb288-bea3fae03aca21e882025352684e5eddبه گزارش رادکانا، محمد سررشته‌داری درباره اظهارات مجتبی جباری و درگیری‌اش با فتح‌الله‌زاده اظهار داشت: تاجایی که یادم می‌آید فتح‌الله‌زاده به پدر جباری توهین نکرده است. خدا پدر جباری را بیامرزد ولی روزی که پدر او مرحوم شد، مدیرعامل باشگاه استقلال دست جباری را گرفت و به منزل پدرش برد. در آن لحظات فتح‌الله‌زاده خیلی به جباری کمک و حتی جباری در آغوش وی گریه کرد.
وی افزود: فتح‌الله‌زاده برای جباری و پدرش حرمت قائل می‌شد و بعید می‌دانم بحث درگیری بین این دو وجود داشته باشد.در آن روزها فتح‌الله‌زاده همانند پدر کنار جباری ایستاد و به او کمک کرد. فکر نمی‌کنم درست باشد که چنین مسائلی رسانه‌ای شود. این مسئله حرفه‌ای به نظر نمی‌آید و اتفاق جدیدی رخ نمی‌دهد به جز اینکه برای جباری بد شود.
مدیرروابط عمومی استقلال ادامه داد: اصلا خوب نیست به فرض اینکه درگیری فتح‌الله‌زاده و جباری رخ داده باشد این مسئله رسانه‌ای شود که مثلا یک بازیکن به مدیرعامل حمله کرده است. بهتر است از این مسائل بگذریم و تمرکزمان را برای فوتبال و به عشق این مردم بگذاریم و آن را جلو ببریم تا خدای ناکرده با سیاه‌نمایی، مردم را از فوتبال و ستاره‌ها بیزار نکنیم./جام نیوز

 

 

ارسال نظر