واکنش دانشجویان بسیجی دانشگاه منابع طبیعی گرگان در خصوص تعویض ریاست دانشگاه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 691 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:27 ب.ظ، دوشنبه، 23 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در پی تعویض رئیس این دانشگاه بیانیه ای صادر کرد.

1__437942d6به گزارش رادکانا، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در پی تودیع و معارفه رئیس این دانشگاه بیانیه ای صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه ای با اشاره به گزیده ای از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با روسای دانشگاه های سراسر کشور در ششم اسفندماه سال ۷۶ ، آمده است: تغییر لازمه ی تحرک و پویایی در جامعه بشری است و انسان در تلاش است با تغیر و تحول که دو حیثیت از یک حقیقت اند او را به کمال برساند.

این بیانیه می افزاید: تغییر در هر مجموعه ی پویا اجتناب ناپذیر است و دانشگاه که در کلام حضرت امام خمینی (ره) به عنوان مبدا همه ی تحولات جامعه است از این قاعده مستثنی نیست.

در ادامه ی این بیانیه آمده است: با عنایت خداوند متعال و با تصمیم دولت تدبیر و امید، چرخه ی تغییرات به دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان رسیده است، دانشگاهی که نخستین دانشگاه استان و تأثیرگذار در سطح کشور است.

این بیانیه متذکر می شود: حوزه ی «بقیۃالله الاعظم» بسیج دانشجویی دانشگاه انتصاب جناب دکتر علی نجفی نژاد را به سمت سرپرستی این دانشگاه به فال نیک گرفته و برای ایشان و همکارانشان آرزوی توفیق در جهت تحقق دانشگاه اسلامی و اعتلای کشور اسلامی را دارد.

بسیج دانشجویی این دانشگاه تصریح می کند: بدیهی است که تغییر جنبه ظاهری امر است، اگر با تحول به معنای نگرش نو به مسائل همراه نباشد، چیزی جز زحمت و نمایشی بیش نخواهد بود لذا بسیج دانشجویی به نمایندگی از دانشجویان ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با خدمتگذاران جبهه دانشگاه در تمامی زمینه ها، همچون همیشه به عنوان پیش قراول جنبش دانشجویی و بنا بر روح مطالبه گری که امام خامنه ای (مدظله العالی) بر آن تأکید فرمودند، از این فرزندان انقلاب می خواهد که هم و غمشان را برای شکل دهی دانشگاهی حقیقتا اسلامی و نه صوری، با حرکت به سمت تولید علم، به کار گیرند.

این بیانیه همچنین می افزاید: در سال هایی که گذشت دانشگاه ها و دانشگاه ما فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشته است و تلخ و شیرین هایی را دیده است.سیاه نمایی از دورانی که گذشت بدون اشاره به دستاوردها بی انصافی است.

این بیانیه تأکید می کند: افکار عمومی دانشگاه بهترین قاضی درباره ی حوادثی است که در این چند سال بر ما گذشته و شرح و تفسر آنچه گذشت لطفی ندارد.لکن امید است در این فرصت خدمتی که نصیب سرپرست محترم و همکارانشان شده است، شاهد کمترین تلخی ها و شیرینی هایی بسیار بیش از گذشته باشیم.

این بیانیه ادامه می دهد: واضح است رسیدن به شیرینی ها که همان تحقق رسالت های اصلی دانشگاه است، با کمک مدیران، اساتید گرانقدر و دانشجویان فرهیخته در کنار یکدیگر ممکن خواهد بود.

حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه در پایان این بیانیه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات چند ساله ی رامین رحمانی و همکارانشان، برای دکتر علی نجفی نژاد آرزوی بهروزی و موفقیت کرد.

لازم به ذکر است مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان عصر امروز همزمان با تعویض ریاست دانشگاه جامع گلستان با حضور محمدحسین امید معاون وزیر علوم و حسن صادقلو استاندار گلستان در پردیس منابع طبیعی گرگان برگزار گردید./ snn.ir

محمد می گوید:

بسیجیان دانشجو!!!!!!
خدمتگزار نه “خدمتگذاران جبهه دانشگاه”

ارسال نظر