واکنش سردار آزمون به پیشنهاد آرسنال
تعداد بازدید تعداد بازدید: 524 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:22 ق.ظ، شنبه، 9 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

مهاجم تیم فوتبال روبین‌کازان روسیه گفت: از پیشنهاد تیم‌های میلان و یوونتوس خبر ندارم و چیزی در این باره نشنیده‌ام اما پیشنهاد آرسنالی‌ها جدی است.

radkanaبه گزارش رادکانا، سردار آزمون بازیکن حوان و آینده دار گلستانی در خصوص پیشنهاد آرسنال عنوان کرد: پیش از این صحبت کوتاهی با مسئولان باشگاه آرسنال داشتم و بعد از آن کارها توسط باشگاه روبین‌کازان پیگیری می‌شود، اما از اینکه این خبر را شنیدم خوشحالم.

وی افزود: پیش از این استعدادیاب‌های باشگاه آرسنال بازی‌های من را تماشا کرده‌اند و در اردوی اسپانیا که بودیم شرایطم را ارزیابی کردند. حتی درباره سن و سال و مدت قراردادم با روبین‌کازان هم سؤالاتی پرسیدند و قرار شد بعد از ارزیابی کلی تصمیم‌گیری کنند.

مهاجم ایرانی روبین‌کازان در پاسخ به این سؤال که چقدر به حضور در لیگ برتر انگلیس و آرسنال علاقه‌مند است، گفت: مسلماً لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ فوتبال دنیا است و هر بازیکنی آرزو دارد در این لیگ و تیمی چون آرسنال بازی کند. البته در حال حاضر قصد ندارم تمرکزم را با این پیشنهاد از دست بدهم و به همین دلیل تمام فکرم تیم روبین‌کازان و تیم ملی است.

روزنامه مترو به جز پیشنهاد 2 میلیون پوندی آرسنال از پیشنهاد میلان و یوونتوس ایتالیا به مهاجم ایرانی روبین‌کازان خبر داده بود. سردار آزمون در این خصوص خاطرنشان کرد: از پیشنهاد تیم‌های میلان و یوونتوس خبر ندارم و چیزی در این باره نشنیده‌ام.

وی همچنین تاکید کرد: با من فقط صحبت‌های کوتاهی درباره پیشنهاد آرسنال شده و این پیشنهاد هم جدی است، اما همانطور که گفتم تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده روبین‌کازان و حضور در تیم ملی است.

مهاجم تیم روبین‌کازان در خصوص اینکه چقدر امیدوار است کی‌روش او را به تیم ملی دعوت کند، گفت: تنها کاری که می‌توانم انجام دهم تلاش زیاد است و مسلماً در تمرینات و بازی‌های روبین‌کازان 2 برابر تلاش می‌کنم. مطمئن هستم کادر فنی تیم ملی و آقای کی‌روش بازی‌های من را می‌بینند و اگر حقم باشد به تیم ملی دعوت می‌شوم.

آزمون در پایان تصریح کرد: حضور در جام جهانی آرزوی من است و امیدوارم بتوانم با تیم ملی در برزیل حاضر باشم. حضور در این مسابقات به بازیکنان جوانی چون من می‌تواند کمک زیادی بکند و برای حضور در جام جهانی تمام تلاشم را خواهم کرد. / تسنیم

ارسال نظر