واکنش مدیر خبرگزاری فارس گلستان به اظهارات الهه موسوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 888 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:54 ب.ظ، پنج شنبه، 24 مرداد، سال 1392 نظرات یک نظر

مدیر خبرگزاری فارس در گلستان در انتقاد به سخنان الهه موسوی فعال مطبوعاتی گرگان در خصوص صحبتهای وی در مورد خانه مطبوعات و سیاه نمایی هشت سال گذشته گفت : طوری سخن می گویید که انگار ظلم و خفقان فقط محدود به همین هشت سال گذشته می شده و سیاه نمایی شما مبنای منطقی ندارد .

thumb271-94c9a980f0c8e180391ab7a7e98689cfبه گزارش رادکانا، در مراسم تجلیل از خبرنگاران در صحن علنی شورای شهر گرگان الهه موسوی فعال مطبوعاتی حوزه محیط زیست طبق معمول باز هم ادعاهای خود مربوط به اینکه اداره ارشاد استان در این سالها عملکرد مثبتی نداشته و خانه مطبوعات دولتی راه اندازی کرده ، برای لحظاتی فضای صحن شورا را متشنج کرد .

بعد از این صحبتها غلامرضا رجایی مدیر خبرگزاری فارس در گلستان دستهای خود را بالا برد و گفت : بنده صحبت دارم . عبدالرضا چراغعلی که مدیریت جلسه را بر عهده داشت گفت که نیازی نیست که شما جواب بدید و خلاصه کشمکش می شود .اما چند نفر از آخر مجلس گفتند که بگذارید حرفش را بزند و بالاخره رجایی میکروفن را بدست گرفت .

غلامرضا رجایی مدیر خبرگزاری فارس در استان گلستان با رد ادعاهای الهه موسوی گفت : بنده الهه موسوی را اولین بار است که در جمع خبرنگاران می بینم و عکس وی که در سایتها می باشد بسیار جوانتر از چهره فعلی است .

رجایی ادامه داد : وی طوری از فضای خفقان در کشور سخن می گوید که انگار در این هشت سال هیچ اقدامی نشده و طوری در مورد ارشاد استان و وضعیت خبرنگاران سیاه نمایی می کنند که همه فعالیتها و اقدامات خانه مطبوعات را زیر سوال بردند .

وی گفت : بنده نه نماینده ارشاد هستم و نه نماینده خانه مطبوعات ، اما به عنوان یک فعال مطبوعاتی می خواهم بگویم که در دوره اصلاحات و در آن فضایی که مسابقه می دادند تا در جلسات شورای اداری کردکوی مرا دعوت نکنند همچنان به فعالیت رسانه ای خود ادامه دادم .

مدیر خبرگزاری فارس با اشاره به خط قرمز های موجود و مصاحبه موسوی با بی بی سی اشاره کرد و گفت: به هر حال هر کسی که در این حوزه کار می کند باید چارچوب های نظام را رعایت کند.

شایان ذکر است الهه موسوی همان فعال به اصطلاح محیط زیستی بود که نسبت به ساخت پارک موزه دفاع مقدس در استان گلستان انتقادهای بیشماری کرد و حتی در مصاحبه ای با بی بی سی خواستار توقف این طرح شده بود .

در پایان صحبتهای مدیر خبرگزاری فارس برخی خبرنگاران با کف زدن حرفهای وی را تایید کردند./گلستان ما

گمنام می گوید:

درود بر جناب رجایی
احسنت

ارسال نظر