واکنش ها به نحوه بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله‌زدگان/ جهانگیری عذرخواهی کرد + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 180 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:35 ب.ظ، سه شنبه، 7 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

بازدید معاون اول رییس جمهور از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و ورود او با کفش به چادرهای زلزله‌زدگان با واکنش کاربران در شبکه های مجازی همراه بود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از باشگاه خبرنگاران، حدود دو هفته از حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه می گذرد. زلزله پرقدرت 7.3 ریشتری که به کشته شدن 483 نفر و زخمی شدن بیش از 9000 نفر منجر شد. در اثر این حادثه خانه های زیادی تخریب و خسارت مالی فراوانی به ساکنان وارد شد.

از همان روز حادثه مسئولان کشور از هلال احمر تا ارتش، سپاه و بسیج و … به همراه مردم اقصی نقاط کشور دست به دست هم دادند و به یاری زلزله‌زدگان شتافتند؛ اما این حادثه نیز با حاشیه‌هایی همراه بود که واکنش کاربران فضای مجازی را به همراه داشت.

پس از حضور با تاخیر “آخوندی”، وزیر راه و شهرسازی دولت فعلی در مناطق زلزله‌زده که باعث دلخوری زلزله‌زدگان و کاربران شبکه‌های اجتماعی شد، این بار اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور بود که با حضورش در مناطق زلزله زده کرمانشاه حاشیه ساز شد.

عکس‌هایی که کاربران در شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته‌اند جهانگیری و همراهان او را در حالی نشان می‌دهد که با کفش داخل چادرهای زلزله‌زدگان شده‌اند و پا روی فرش آنها گذاشته‌اند. در ادامه می توانید بخشی از واکنش کاربران را مشاهده کنید.

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

نحوه بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله‌زدگان واکنش کاربران را در پی داشت +تصاویر

واکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویرواکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویرواکنش کاربران به بازدید جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان + تصاویر

عذرخواهی معاون اول رئیس جمهور به خاطر بی احترامی به زلزله زدگان

بعد از اعتراضهای مختلف مردمی و افکار عمومی، اسحاق جهانگیری در فضای عمومی از مردم عذرخواهی کرد و علت این امر را سهل انگاری خودش عنوان نموده است!!

kafsh3

انتهای پیام/

ارسال نظر