وحدتی که رسول الله از ما خواستار است در منویات مقام معظم رهبری پیداست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 665 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:38 ق.ظ، سه شنبه، 10 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

در کشورمان از نظر وحدت و همبستگی هیچ مشکلی نداریم. خوشبختانه در استان خودمان در شهرستان بندرترکمن ما برادران و خواهران شیعه و سنی هیچ مشکل و اختلافی با هم نداریم و در کنار هم در آسایش و مهرورزی و دوستی و صمیمیت زندگی می کنیم و برکات سفره هایمان برای هم است.

IMG_0034آخوند قربانقلی قرجه از شاعران اهل سنت ترکمن در حاشیه مراسم گرامیداشت هفته وحدت در نظرآباد النگ با گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: همچنان که مستحضرید حضرت امام (ره) هفته وحدت را مطرح کرد و از زمان حضرت امام تاکنون وحدت خوب و تحسین برانگیزی بین مسلمانان وجود دارد.

قرجه ادامه داد: الحمدلله نظاره گر این هستیم که در کشورمان از نظر وحدت و همبستگی هیچ مشکلی نداریم. خوشبختانه در استان خودمان در شهرستان بندرترکمن ما برادران و خواهران شیعه و سنی هیچ مشکل و اختلافی با هم نداریم و در کنار هم در آسایش و مهرورزی و دوستی و صمیمیت زندگی می کنیم و برکات سفره هایمان برای هم است.

این شاعر اهل سنت در ادامه افزود: اگر منویات مقام معظم رهبری را به گوش جان بسپاریم وحدت، هم در ایران اسلامی و هم در خارج از کشور برپا می ماند.

قربانقلی قرجه تأکید کرد: ما فقط باید به منویات رهبر و مقتدامون مقام معظم رهبری گوش فرا دهیم، همانا وحدتی که پیامبر نور و مهربانی حضرت محمد (ص) از ما خواستار است در منویات مقام معظم رهبری پیداست.

قربانقلی قرجه در پایان تصریح کرد: ان شاالله به فضل پروردگار، بحق رسول الله و ائمه اطهار این وحدت و یکپارچگی همیشه پابرجا خواهد ماند و این مراسمات همیشه لازم است که برپا باشد.

ارسال نظر