وحدت بین اقوام و مذاهب باعث ناامیدی و شکست شیطان بزرگ آمریکا و همه ایادی آن می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 771 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:16 ق.ظ، سه شنبه، 10 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

برپایی این مجالس باعث وحدت و انسجام بیشتر بین مسلمانان می شود و اگرچه وحدت بیشتر باشد زیبایی زندگی بیشتر می شود، زیبایی دین بیشتر می شود که از آن طرف منجر به ناامیدی و شکست شیطان بزرگ آمریکا و همه ایادی اش می شود.

iiiiحجت الاسلام منصوری امام جمعه شهرستان بندرترکمن در مراسم گرامیداشت هفته وحدت در روستای نظرآباد النگ در گفتگو با خبرنگار رادکانا با تبریک میلاد وجود نازنین پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت گفت: مسلما اگر وحدت در جامعه ای وجود داشته باشد به خودی خود مایه زیبایی و شکوه است.

امام جمعه بندرترکمن باتوجه به وجود وحدت در بین مسلمانان اظهار داشت: برپایی این مجالس باعث وحدت و انسجام بیشتر بین مسلمانان می شود و اگرچه وحدت بیشتر باشد زیبایی زندگی بیشتر می شود، زیبایی دین بیشتر می شود که از آن طرف منجر به ناامیدی و شکست شیطان بزرگ آمریکا و همه ایادی اش می شود.

منصوری در ادامه افزود: اما اختلاف بین ما و به رخ کشیدن این اختلافات موجبات برآورده شدن خواسته های دشمن به خصوص آمریکا را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: تمامی پیامبران و ائمه معصومین، مخصوصا وجود نازنین پیامبر مکرم اسلام آمدند تا در جامعه وحدت ایجاد کنند و اگر ما به وحدت عمل کنیم و مباحث وحدتی را مطرح کنیم پیرو پیامبر هستیم و با توجه به عمل نکردن وحدت پیرو شیطان رجیم هستیم.

ارسال نظر