وحدت و اتحاد عامل برافراشتگی پرچم اسلام در جای جای جهان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 694 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:48 ب.ظ، چهارشنبه، 25 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

آخوند میرزاعلی: اگر با اتحاد، همدلی و وحدت کلمه پیش برویم می توانیم پرچم و بیرق اسلام را در جای جای جهان به احتزاز در آوریم.

IMG_0209به گزارش خبرنگار رادکانا، آخوند عبدالحی میرزاعلی، امام جمعه اهل سنت آق قلا در گفتگو با خبرنگار رادکانا ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت، ولادت با سعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: طبق فرمایش حضرت امام (ره) این ایام، ایام وحدت و همبستگی می باشد.

وی ادامه داد: همه مسلمانان طبق فرمایش قرآن کریم مومن و برادر یکدیگراند، پس ان شاالله اگر چنانچه مومن و مسلمان باشیم برادر یکدیگر هستیم.

آخوند میرزاعلی با بیان این نکته که امروزه دشمن به اختلاف افکنی و تفرقه در بین مسلمین چشم دوخته است اظهار داشت: برادری خود را در عمل نیز باید ثابت کنیم مخصوصا در این برهه از زمان که دشمنان اسلام از هر حیله و نیرنگی و ترفندی استفاده می کنند تا به اسلام ضربه بزنند و میان مسلمانان بالاخص تشیع و تسنن ایجاد اختلاف کنند.

وی بیان داشت: طبق فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) هر فردی که میان مسلمانان بالاخص تشیع و تسنن ایجاد اختلاف کند نه شیعه است نه سنی بلکه دشمن اسلام است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه ما مومنیم و مسلمان و با اتحاد، همدلی، تفاهم، همفکری، تعامل و همکاری صمیمانه و نزدیک باید تلاش کنیم پرچم و بیرق اسلام را ترقی دهیم و بالا نگهداریم که اگر با اتحاد، همدلی و وحدت کلمه پیش برویم می توانیم پرچم و بیرق اسلام را در جای جای جهان به احتزاز در آوریم.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این بر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=14083

ارسال نظر