با شرکت در نظرسنجی رادکانا ورزشکار برتر سال ۹۴ در کردکوی را انتخاب کنید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,746 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:30 ب.ظ، یکشنبه، 15 فروردین، سال 1395 نظرات ۵ نظر

انتخاب ورزشکار برتر سال ۹۴ کردکوی از سوی هفته نامه عصر بیداری با نظارت اداره ورزش و جوانان و همکاری پایگاه های خبری کردکوی نیوز و رادکانا در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ مصادف با روز ملی جوان با حضور مسئولین و شخصیت های برجسته استانی و کشوری در این شهرستان برگزار می گردد.

Untitledبه گزارش سرویس ورزشی رادکانا، انتخاب ورزشکار برتر سال 94 کردکوی از سوی هفته نامه عصر بیداری با نظارت اداره ورزش و جوانان و همکاری پایگاه های خبری کردکوی نیوز و رادکانا در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1395 مصادف با روز ملی جوان با حضور مسئولین و شخصیت های برجسته استانی و کشوری در این شهرستان برگزار می گردد.

فرآیند انتخاب به دو صورت رای گیری از طریق ارسال پیامک به شماره 09118684300 و نظر سنجی در پایگاه های خبری کردکوی نیوز و رادکانا از اول فروردین لغایت 20 اردیبهشت 1395 انجام خواهد گرفت.

همچنین 3 نفر (رییس هیات- یک مربی- یک بازیکن) از هر هیات با انتخاب ریاست اداره ورزش و جوانان علاوه بر شرکت در نظرسنجی به صورت مکتوب، بر نحوه انتخاب ورزشکار برتر سال 1394 نظارت خواهند نمود.

بنابراین شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نظرسنجی تعبیه شده در سمت چپ سایت رادکانا، ورزشکار برتر سال 94 کردکوی را از دیدگاه خودتان انتخاب کنید.

لطفا با شرکت در نظرسنجی ما را در برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر این برنامه همراهی نمایید.

CaptureCapturgeCaptgureCabptureCapthureCaptcureCapture.JhPGCafgghptureCapcbtureCfgaptureCapture.hJPGhhyyujCapyktureCaptvurehjjyCapturbgheCapture.JPhjGCaptgjure

انتهای پیام/

دید باز می گوید:

نظر سنجی مربوط به سال 94 می باشد و بایستی فقط عناوین کسب شده آنان در سال 94 را قید کنید نه تاریخچه و سابقه شان را. به نظرم اصلاح کنید تا حق ورزشکارانی که در سال 94 برای این شهر افتخار بیشتری کسب نمودند ضایع نشود. انشالله که همین طور خواهد بود

مهسا صابري می گوید:

حرکت تاثیر گذاری هست،خیلی خوبه که از ورزش بانوان حمایت میشود

مهسا صابري می گوید:

حرکت تاثیر گذاری هست،خیلی خوبه که از ورزش بانوان حمایت میشه واز بانوان ورزشکار تجلیل میشود

مهسا صابري می گوید:

تشکر برای حمایت ورزش بانوان

مهرناز می گوید:

چرا اسم بقیه ورزشکارای کردکوی نیس؟!

ارسال نظر