ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به گلستان/احتمال آبگرفتگی معابر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 274 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:57 ب.ظ، جمعه، 27 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیرکل هواشناسی استان گلستان از ورود سامانه پرفشار در روز یکشنبه به استان خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر در برخی از شهرهای استان وجود دارد.

image324290به گزارش رادکانا، سیدمحمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای پیش یابی در سطح استان گلستان به خبرنگار مهر گفت: با توجه به سامانه‌ای که طی روزهای گذشته غرب کشور را تحت تأثیر خود قرارداده، شاخه شمالی آن منطقه گلستان را در برگرفته است که بر همین اساس پیش بینی می‌شود از عصر روز جمعه بر شدت ناپایداری‌ها و همچنین بارش باران افزوده شود.

رضوی تصریح کرد: روز شنبه به طور موقت از شدت این سامانه کاسته شده و مجدداً از روز یکشنبه با ورود سامانه پر فشار بر شدت و سطح بارش در استان افزوده خواهد شد و تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بیشترین مقدار بارش‌ها در فاصله ۲۰۰ کیلومتری بالاتر از مرز کشورمان در خاک ترکمنستان رخ می‌دهد، افزود: روزهای یکشنبه و دوشنبه بیشترین میزان بارش در حوزه اترک رخ می‌دهد که می‌تواند خسارت هم در بر داشته باشد.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با ورود این سامانه احتمال آبگرفتگی دربرخی معابر دور از انتظار نیست و دما مجدداً کاهش نامحسوسی خواهد داشت.

رضوی افزود: در حال حاضر دمای شهر گرگان ۱۶ درجه سانتی گراد و آسمان ابری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر