وزش نسیم تغییرات در اداره آموزش و پرورش کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 851 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:33 ب.ظ، سه شنبه، 29 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

در روزهای آینده شاهد اولین تغییر مدیریتی در اداره آموزش و پرورش کردکوی خواهیم بود و باید منتظر ماند و دید تا در روزها و ماه های آتی، این تغییرات نتیجه خود را نشان دهد تا زمینه های بالندگی و رشد بزرگترین مجموعه اداری و خانواده تعلیم و تربیت کشور را فراهم نماید.

30351607-1190848به گزارش خبرنگار رادکانا، شنیده ها حاکی از آن است که در روزهای آینده شاهد تغییر مدیریتی در اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی خواهیم بود.

پس از آغاز بکار محمدرضا وطنی به سمت مدیرکل اداره آموزش و پرورش گلستان، در اولین تغییر انجام شده در سطح مسئولین معاونت ها در اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در معاونت پژوهشی اداره کل صورت گرفت و  حسین سرگزی جایگزین محمدعلی ندافی شد.

شنیده ها حکایت از آن دارد که تغییرات دیگری هم در سایر معاونت ها در این اداره کل صورت گرفت و در روزهای آینده هم شاهد تغییرات در سایر معاونت ها و مجموعه های اداره کل آموزش پروش استان گلستان خواهیم بود.

با توجه به اطلاعات و اخبار رسیده از سوی منابع موثق مسعود بیدرنامنی (بیدلی نامنی) مدرس دانشگاه و مدارس استان، به سمت مدیر جدید اداره آموزش و پرورش کردکوی منصوب خواهد شد.

مسعود بیدرنامنی فرزند شهید علیجان بیدرنامنی متولد 1353 روستای نامن شهرستان کردکوی می باشد.

وی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس روانشانسی و 15 سال سابقه کاری در اداره آموزش و پرورش را در پرونده خود دارد.

بیدرنامنی زمانی در سمت مسئول هسته مشاوره اداره کل آموزش و پرورش گلستان به ارائه خدمت پرداخت.

وی دارای مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهر گرگان می باشد. نشانی مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهر گرگان: http://mehr-gorgan.ir/

مسعود بیدرنامنی هم اکنون در حال تدریس رشته روانشناسی در دانشگاهها و مدارس می باشد.

از این رو باید منتظر ماند و دید تا در روزها و ماه های آتی، این تغییر مدیریتی نتیجه خود را نشان دهد تا زمینه های بالندگی و رشد بزرگترین مجموعه اداری و خانواده تعلیم و تربیت کشور را فراهم نماید.

همچنین پس از روی کار آمدن مسعود بیدرنامنی همانند محمدرضا وطنی به نوعی باید آماده تغییرات معاونین این اداره در این شهرستان هم باشیم.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر ازمطلب خوب شما
این مطلب با نامخودتان در گلستان بلاگ منتشرشد.
http://golestanblog.ir/?p=15757

ارسال نظر