وطنی مدیر کل آموزش و پرورش گلستان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 711 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:06 ق.ظ، دوشنبه، 11 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

ساعت ۹ صبح امروز ، مراسم تودیع و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان برگزار می گردد .

thumb271-340f64df4c3647d65c54611e98b5d4bbبه گزارش رادکانا، مراسم تودیع و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان، ساعت 9 صبح امروز دوشنبه 92/9/11 در محل اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در حال برگزاریست.

قرار شد در این مراسم ” محمدرضا وطنی ” به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان گلستان معرفی گردد و از زحمات ” عیسی پایین محلی ” مدیر کنونی این سازمان تقدیر به عمل آید .

محمد رضا وطنی ، ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان علی آباد را در کارنامه مسئولیتی خود دارد و از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بوده و از چهره های معتدل و خوش نام استان می باشد .

با این ترتیب ، قبای مدیر کلی آموزش و پرورش استان گلستان بر تن ” وطنی ” اندازه شد و از امروز سکان این اداره کل مهم و پر جمعیت استان به وی سپرده می باشد .

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا؛ برای آقای پایین محلی آرزوی سلامتی و بهروزی و برای آقای وطنی ، امید توفیقات روز افزون و تلاش در جهت شکوفایی هرچه بیشتر تعلیم و تربیت در استان را دارد .

از آنجایی که اگر ” آموزش و پرورش ” همچون برخی ادارت و نهادهای دولتی دیگر بر روی امواج سیاسی کاری سوار شود به شدت به این طرف وآن طرف کشیده شده و نظام تعلیم و تربیت آسیبهای جدی می بیند ، به مدیرکل جدید توصیه می کنیم به دور از سیاسی بازی ها تغییرات و انتصابات مد نظر خود را انجام دهد و دلسوزان و وفاداران به نظام و انقلاب را تنها به بهانه همسو نبودن ، از خدمت رسانی در سطوح بالای مدیریتی در استان محروم نکنند .

ارسال نظر