وظیفه ما تقویت روحیه نشاط ، خوش بینی و امید در جامعه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 636 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:19 ب.ظ، جمعه، 4 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

فرماندار کردکوی گفت: ما وظیفه داریم بگونه ای رفتار کنیم که مردم را مأیوس نکنیم بلکه روحیه نشاط، خوش بینی و امید را در جامعه تقویت کنیم.

IMAGE634640292292115422به گزارش رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در جلسه شورای اداری شهرستان از حضور اقشار مختلف مردم شهرستان در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن تقدیر و تشکر نمود.

وی علت این حضور پرشور مردم در سراسر کشور را علاقمندی مردم به اسلام، میهن، امام و ولایت فقیه عنوان کرد

وی تأکید کرد: این حضور نشانگر آن است که این انقلاب از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار است.

الیاسی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حضور پرشور و با بصیرت، شجاعانه و موقع شناسانه ملت گفت: همه ما در مقابل این ملت مسئول هستیم و باید پاسخگو باشیم و به فرموده مقام معظم رهبری شکر این نعمت عظیم را بجا آوریم.

الیاسی سپس ادامه داد: یکی از راههای شکر، رسیدگی به امور مردم است.

وی گفت : مردم ما مردم بسیار خوبی هستند و وقتیکه تلاش ما را برای بهتر شدن امور ببینند همین تلاش باعث رضایتمندی  آنان می شود.

الیاسی در ادامه افزود: یکی دیگر از راههای شکر نیز اتحاد، همدلی، یکرنگی و در کنار هم بودن ماست.

فرماندار کردکوی اظهار داشت: ما وظیفه داریم بگونه ای رفتار کنیم که مردم را مأیوس نکنیم بلکه روحیه نشاط، خوش بینی و امید را در جامعه تقویت کنیم.

الیاسی در فراز دیگری از سخنانش در خصوص انتخابات آینده مطالبی ایراد کرد. وی بر هوشیاری همه مسئولین و تلاش در ایجاد فضایی امن تأکید کرد و گفت: دشمن بیکار ننشسته است و فتنه ی این بار قطعا متفاوت با فتنه 88 خواهد بود، این بار نارضایتی ها بصورت نقطه ایست، یعنی اینکه دشمن از یک جای بسیار کوچک وارد شده سپس آن را در جامعه پراکنده می کند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات آتی  که فرمودند: دشمن طرح و برنامه جدیدی دارد و تلاش دارد که یا انتخابات برگزار نشود و یا کم رنگ برگزار شود و یا شبهات قانونی ایجاد نماید و یا اگر هیچ راهی نبود سر ما را به چیزهای دیگری گرم کند گفت: بنابراین همه باید هوشیار باشیم با ایجاد فضایی پر از امید در جامعه، انتخاباتی پرشور و با حضور گسترده مردم برگزار نمایئم.

ارسال نظر