وظیفه اصلی روحانیان تعمیق باورهای دینی و اسلامی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 94 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:12 ب.ظ، شنبه، 13 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

امام جمعه شهرستان کردکوی گفت: تبیین و گسترش مفاهیم انسان ساز قرآن کریم در جامعه و آشنا کردن نسل جوان با آموزه های قرآن کریم عامل حل بسیاری از مشکلات خواهد بود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام موسی شاعری در اولین گردهمایی روحانیون کردکوی در سال 96 با اشاره به وظیفه‌ خطیر روحانیون، اذعان داشت: ترویج معارف دینی و تبلیغ ارزش های انقلابی و تشویق مردم به تقوا از وظایف روحانیان است تا بتوانند در سایه تقوای الهی مسیر سعادت را تشخیص دهند و همین حضور روحانیون در بین مردم عامل مهم شکوفایی معنویت در جامعه است.
امام جمعه کردکوی در ادامه تصریح کرد: در شرایط موجود امروز در دنیا، روحانی باید با اخلاق، رفتار، عمل و علم خود به مردم محبت کند و قلب ها را تسخیر نماید و آرامش و امید دادن به مردم را سر لوحه کار خویش قرار دهد.

تعمیق باورهای دینی و اسلامی وظیفه اصلی روحانیون است
وی همچنین وظیفه اصلی روحانیون را تعمیق باورهای دینی و اسلامی دانست و بیان کرد: تبیین و گسترش مفاهیم انسان ساز قرآن کریم در جامعه و آشنا کردن نسل جوان با آموزه های قرآن کریم عامل حل بسیاری از مشکلات خواهد بود.
حجت‌الاسلام شاعری در خاتمه با بیان این مطلب که، همه ما موظف به بیان ارزش‌های انقلاب برای اقشار مختلف جامعه هستیم، تأکید کرد: با توجه به هجمه های پیچیده دشمنان نظام اسلامی، لازم است روحانیون به‌عنوان طلایه داران دین مبین اسلام، حساسیتهای زیادی برای دفاع از این دین انسان ساز، از خود نشان دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر