وظیفه سنگین نمایندگان در رأی اعتماد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 405 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:24 ب.ظ، شنبه، 19 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

دو شنبه شروع روز بسیار مهم و سرنوشت ساز در کارنامه نمایندگان مردم در خانه ملت است؛ آنها می روند تا همه مردان روحانی را از صافی نظارت و اعتماد خود عبور دهند.

13757254201رادکانا: دو شنبه شروع روز بسیار مهم و سرنوشت ساز در کارنامه نمایندگان مردم در خانه ملت است؛ آنها می روند تا همه مردان روحانی را از صافی نظارت و اعتماد خود عبور دهند.

آنها با کنکاش و بررسی همه جانبه و بدون لحاظ کردن گرایش های سیاسی خود به این مهم خواهند پرداخت.

آنها به سوگند خود در حراست از قانون اساسی عمل و به افرادی که من حیث المجموع شرایط حداکثری در احراز پست مطمع نظر اعتماد خواهند کرد.

مجلس آخرین ایستگاه بررسی کارنامه از گذشته تا حال مردان اجرائی و انتخاب بهترین هاست، پس حساسیت موضوع بسیار بالاست.

نمایندگان محترم نمی توانند و نباید تحت تاثیر فضای سیاسی و بدون توجه به سوابق سیاسی و اجرایی معرفی شدگان تصمیم بگیرند.

در مقاطعی  مجلس در اقل زمان وقتی اسم وزیر پیشنهادی برده می شد با اکتفا به شرایط حداقلی با قیام و قعود و ختم صلوات رأی مثبت می دادند که به ضرس قاطع می توان این عمل نمایندگان وقت را توهین به شعور سیاسی آحاد مردم تلقی کرد.

الحمدلله نمایندگان محترم با دعوت از وزرای پیشنهادی در کمیسیون های تخصصی از برنامه ها و صلاحیت یا عدم صلاحیت آنها مطلع و با بصیرت تصمیم خواهند گرفت.

با این تفاسیر به عنوان یک شهروند از نمایندگان محترم استدعا دارم عواملی چند از قبیل: “کارنامه گذشته کاری“، “میزان تدین“، “پاک دستی“، “گرایشات سیاسی“، “چگونگی برخورد با فتنه 88“، “اعتقاد عملی به اصل ولایت فقیه“، “وامدار نبودن به افراد و جریانات” و دیگر موارد  در دستور کارشان قرار گیرد.

برخی چهره های معرفی شده و کارنامه منفی آنها مخصوصا آنهایی که قبلا عهده دار امور وزارتخانه ای بودند کاملا مشخص و اظهر من الشمس است.

بعضی از این افراد در دولت اصلاحات چوب حراج بر موجودیت وزارتخانه مربوطه زدند و از طرف مراجع قضایی احضار و یا از طرف شخص دکتر روحانی مورد شماتت قرار گرفتند.

موارد متعدد دیگری در کارنامه  بعضی افراد دیگر وجود دارد که قطعا از دید تیز نمایندگان فهیم مردم دور نیست.

انشاءالله نمایندگان محترم به وظیفه سنگین و آرمانی خود به نحو شایسته و مطلوب عمل و در پیشگاه خدا و رهبر و شهیدان و مردم روسفید خواهند شد. بعون الله و فضله

نویسنده مسلم روستمانی از ایلوار گلستان

ارسال نظر