وفاق و همدلی موجب پیشرفت استان گلستان خواهد شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 440 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:14 ب.ظ، سه شنبه، 16 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

حسن صادقلو، استاندار جدید گلستان صبح امروز (۱۶ مهر) در میان استقبال پرشور هواداران در گرگان گفت: وفاق و همدلی موجب شکوفایی و پیشرفت استان خواهد شد.

thumb271-eeafba884ca481ed68c0bbb51e75b68eبه گزارش خبرنگار رادکانا، دکتر حسن صادقلو، استاندار جدید گلستان، صبح امروز (16 مهر) در میان استقبال پرشور هواداران خود و ستادهای شهرستانی دکتر روحانی و فعالان سیاسی و اجتماعی وارد گرگان شد.

محل تجمع این افراد حوزه علمیه امام خمینی (ره) در ابتدای ورودی غرب گرگان جنب میدان شهید مفتح بود که جمعیت حاضر به همراه صادقلو وارد حوزه علمیه امام خمینی(ره) شدند.

حسن صادقلو در این مراسم طی سخنان کوتاهی گفت: بنده خیلی خوشحالم که در بین هم استانی هایم قرار دارم و کاندیدای خدمتگزاری به مردم گلستان شدم.

وی افزود: مشی بنده اعتدال طلبی در کارها بوده و سعی خواهم کرد بدون نگاه های سیاسی از تمام نیروهای استانی و ظرفیت های موجود استفاده کنم تا استانمان را از این وضعیتی که دارد بیرون بیاوریم.

صادقلو با اشاره به ظرفیت های استان گلستان، خاطرنشان کرد: وفاق و همدلی مهمترین عنصری است که می تواند ما را به سرمنزل مقصود که همان توسعه استان گلستان است، برساند و در این راه تمام توان خود را بکار خواهم بست. 

استاندار جدید گلستان پس از دیدار با آیت الله نورمفیدی در حوزه امام خمینی (ره) به مزار شهدای امامزاده عبدالله گرگان رفت و با قرائت فاتحه ای یاد و نام شهدا و علمای خفته در این مزار را گرامی داشت.

گنجی می گوید:

سلام بر شما
خدا قوت
ضمن تبریک به شما , وخوانندگان محترم و جناب استاندار
و آرزوی موفقیت برای کلیه مسئولین محترم
در ساخت ایران عزیز و آرزوی عمل به وعده های داده شده
و بکار گیری نیروهای مستعد و جوان و منخصص و متعهد
، انشاالله مشکل کشاورزی و بیکاری استان را حل نمایند
_____________________________________________
هرچند که شاعر علیه رحمه((بهار))
میفرماید:

این است پند من که ز خوب و بد جهان
نه غره شو، نه رنجه که هر چیز بگذرد.
(بهار)

ارسال نظر