وقتی رسانه های غرب و ضدانقلاب انتحار می کنند!!!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 467 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:12 ب.ظ، پنج شنبه، 23 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

چرا شبکه‌های آوای آمریکا، بی بی سی فارسی و سلطنت‌طلبان که انتخابات را تحریم کرده‌ بودند از مردم خواسته‌اند به هر کسی که می‌خواهید رأی دهید تا جلیلی رأی نیاورد؟!

IMG20034475به گزارش رادکانا: امام خمینی(ره) فرمودند «اگر مسائل اقتصادی و مادی لحظه‌ای مسئولان را از وظیفه‌ای که بر عهده دارند، منصرف کند به خطر بزرگ و خیانتی سهمگین دچار می‌شوند».

شکی نیست  باید فردی سر کار آید که انقلاب اسلامی را یک حرکت بالقوه دارای شتاب به سمت تمدن فراگیر جهان بداند. مأموریت ملت ما احیای تام حکومت بقیه‌الله الاعظم در سراسر جهان است و در مضامین روایی به آن اشاره شده است.

اکنون ایران به ابرقدرت جهانی تبدیل شده است زیرا خدا با ماست و دلها را در دست دارد و بر اساس سخن رهبر معظم انقلاب باید کسانی سر کار باشند که هدف آن حفظ عزت در راستای اهداف انقلاب باشد و دشمن از او می‌ترسد.

بهوش امروز ترس دشمن، استراتژی نظام است و این مؤلفه نقطه قوت ماست و بی دلیل رهبری بر نکته ای بدون مطالعه  تکیه نمی کنند.

اکنون جنگی در بین تمدن غرب و اسلام در گرفته و آنها به خوبی فهمیده‌اند که غرب در حال فروپاشی است.

اکنون روزنامه‌های صهیونیستی اذعان دارند و بیان کرده اند که دلهره ‌آورترین انتخاب، انتخاب جلیلی است و نوری‌زاده بیان کرده که باید تلاش کنیم جلیلی رأی نیاورد.

هر زمان ملت ما با تمام وجود سر صندوق‌ها حضور پیدا می‌کند، نشان‌دهنده اقتدار اسلام و ضعف صهیونیست است.

راه خلاصی از مسائل و مشکلات، فرج حضرت ولی عصر(عج) است و این فرج به حضور حداکثری مردم و انتخاب ریاست جمهور اصلح بستگی دارد.

برای شناخت حق، شناخت معیارها  کافی است و معیارها را مقام معظم رهبری داده است و دشمن هم با تمام نیرو به یک کاندیدا فحش می دهد و بقیه را کمتر و آن هم به واسطه دوست داشتن بقیه نیست بلکه فکر می کند ممکن است حال که در حال خفه شدن است بقیه بتوانند مرگ حتمی اش را به عقب اندازند…!

امروز با هوشیاری سربازان امام زمان (عج) و برقراری امنیت با حضور بسیجیان در صحنه، دشمن به ریسمان ساحران پناه برده و هی در بوق و کرنایش می کوبد و وقتی از ناامید کردن مردم ناامید شده است با حمایت از یکی و فحاشی به دیگری چاره ای ندارد و دست خود را رو می کند؛ البته این حماقت دشمن برای دوستاران و ملت ایران و آزادگان جهان لذت بخش است که چنین رسوا از ملت ایران می خواهند با اشاره اسم که مثلا به فلانی رأی ندهید….و تمام آبروی خود را بر سر جنون حماقت معامله می کند.

اما ملت ایران آگاه است چون امام و رهبر و پیشوایی بیدار دارد و دیده بان جهانی آن همه تعاملات را رصد می کند و بی تأمل با هدف قرار دادن و دست گذاردن بر حقیقت، باطل را مشخص می کند این نوشداروی انقلاب تریاقی است که جان دشمن را به شماره انداخته است و تیری است که قلب دشمن را نشانه رفته است.

امروز شمشیر مالک اشتر صاحب الزمان با شمشیری آبدیده تا خیمه معاویه پیش رفته است و فقط یک ضربت مانده که حقیقت قرآن معاویه آشکارشود آن یک ضربت امروز یک رأی است که ما باید با مطالعه کافی و رفتن به پای صندوق های انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب اصلح با معیارهای مقام معظم رهبری در صندوق ها ریخته شود.

بهوش علی در خیمه منتظر ضربت اشتر است  و معاویه دست ها را بالا برده و با رسانه ها آشکارا، علنی، بی پرده، رسوا، بی آبرو، تمام شخصیت خود را نوک آنتن برده و بی محابا دست به انتحار رسانه ای زده و فریاد می زند که ” به هرکسی می‌خواهید رأی دهید تا جلیلی رأی نیاورد؟!”

نویسنده: محک

ارسال نظر