وقتی گره های مانده و تلنبار شده در گلو به یکباره گشوده می شود!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 317 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:53 ق.ظ، پنج شنبه، 25 دی، سال 1393 نظرات ۲ نظر

پنداری نگارنده غافل مانده از اینکه دوستان همفکر او بعنوان سرمایه های اصلی اسرائیل و آمریکا منویات معاندان را در پروژه های براندازی نظام استکبار ستیز اسلامی ایران اجرا و عملیاتی می کنند که نمونه بارز و اظهر من الشمس آن فتنه بزرگ و براندازانه ۸۸ را که در تاریخ انقلاب به ثبت رسیده است می توان نام برد.

این پیامی بود که یک اصلاح طلب به وبلاگ شخصی ام (ایلوارگلستان) ارسال کرد.

صرف نظر از ادبیات به کار رفته در این پیام (فحش نامه) اصل پیام مبین این است که نگارنده محترم در حالتی نامتعادل و عصبی(که این روزها مختص بعضی اصلاح طلبان شده!) سعی کرده مکنونات قلبی و گره های مانده و تلنبار شده در گلو را به یکباره گشوده و با تندترین جملات سیاهه کند که لازم نمی دانم مقابله به مثل و پرده دری کنم گرچه از نعمت طنز قلم فی حد بضاعت برخوردارم و معتقد به حفظ حرمت آن که خداوند به آن قسم خورده که نون والقلم و ما یسطرون…هستم.

اما بعد اگر قرار باشد ما با افراد و اصحاب حسب دیدگاه متلون آنها عقد اخوت ببندیم، آن وقت است که در زمره کسانی قرار میگیریم که تا روزی آن شخص در مسیر اندیشه ما حرکت نمیکند شمشیر از رو میبندیم و ترورشخصیت و علیجناب سرخ و خاکستری و سیاهپوش! و دگر روز که با تغییر مواضع گوشه چشمی به ما دارد مجیز او میگوییم و الخ

اصولگرایی به ما آموخت غلام همت آنانی که پای از طریق حق و اعتدال کشیدند و در مسیری غیر متعارف نهادند، نباشیم بلکه بر اساس میزان و موازینی که طریقت عدالت و خود باوری را می نمایاند طی طریق کنیم که این نماد در نظام توانمند جمهوری اسلامی در قامت استوار ولی فقیه جامع الشرایط که امروز تمام قد در مقابل قداره بندان و طواغیت جهان ایستاده بعینه مشهود است.

هر که به انحاء مختلف از این سرفصل مقوم گسست و به غیر حق پیوست در زمره مغضوبین امت قرار و اگر نیم نگاهی و تعلق خاطری به آن فرد یا اصحاب بوده حالیه به طاق نسیان کوبیده می شود و جایگاه این افراد با هر موقعیتی به حد اقل تنزل می یابد.

گرچه رافت و رحمت نظام اسلامی میدان حبران مافات را از آنان سلب نمی کند بلکه زمینه رجعت به فطرت اصلی و گذشته اش را هموار می نماید چنانچه برای سران فریب خورده فتنه نیز علیرغم ظلم بسیار بزرگشان به انقلاب امام و شهیدان با توبه و اقرار به ذنوب مفتوح است.

اینکه [احمدی نژاد به تمام قد در مقابل ولایت ایستاد خود یک فتنه بود] خود جای بحث و کنکاش عمیق و هوشمندانه دارد قطع یقین منظور نگارنده محترم [فحش نامه] یازده روز خانه نشینی اخمدی نژاد و قضیه مصلحی و عدم حذف مشائی از مصادر حساس دولتی و….. می باشد .

بدون اغراق باید گفت که این موضوعات از جمله مواردی بود که متاسفانه آقای احمدی نژاد از این طریق حواشی ناخوشایند و مخربی را در روند کار دولت ایجاد کرد که تا هم اکنون از دلایل موجه اعراض بسیاری از اصولگرایان از ایشان تلقی می شود.

کمتر اصولگرایی این مواضع غیر اصولی احمدی نژاد را بر می تابد که این خود نشانگر روح استقلال طلبی اصولگرایان میباشد.

این تفکر مخلص انقلاب همیشه نقد دلسوزانه و مشفقانه را در ممانعت از اعوجاج و کجرویها مدنظر داشته و دارد اما این شجاعت در نقد را در اصلاح طلبان کمتر می بینیم یا اگر هم باشد در مسایلی سلیقه ای آنهم تا جایی که به وحدت تارعنکبوتی آنها لطمه وارد نسازد میسور است.

پنداری نگارنده محترم فراموش کرده که دوستان همفکر او تا چه اندازه و میزانی وحشتناک و جنون آمیز به اصل ولایت فقیه تاخته و می تازند و این یادگار پر ارزش امام راحل (ره) را که حاصل مجاهدتهای این راد مرد تاریخ است به باد اهانت و تهمت نا جوانردانه می گیرند و همصدا با آمریکا و اسرائیل به تخطئه آن مبادرت می کنند.

پنداری نگارنده غافل مانده از اینکه دوستان همفکر او بعنوان سرمایه های اصلی اسرائیل و آمریکا منویات معاندان را در پروژه های براندازی نظام استکبار ستیز اسلامی ایران اجرا و عملیاتی می کنند که نمونه بارز و اظهر من الشمس آن فتنه بزرگ و براندازانه 88 را که در تاریخ انقلاب به ثبت رسیده است می توان نام برد.

نگارنده محترم شاید نشنیده که در چند روز قبل یکی از همین باصطلاح اصلاح طلبان {محمدرضا خاتمی} افاضه فرمودند که اصلاح طلبان بر اساس تفکر عمل می کنند نه بر اساس اعتقاد! که مشارالیه با این بیان نسنجیده ، چوب حراج بر اعتقادات حتی اصلاح طلبان ارزشی زده است که این خود نشانگر ایستادگی در مقابل اعتقادات ریشه ای انقلاب است و دهها و صدها اظهارات از این مواضع غیراضولی که اصل انقلاب را نشانه گرفته اند.

مواضع تند سردمداران خود پدر خوانده اصلاحات که صراحتا و بکرات با سخنان زاویه دار و ساختارشکنانه در مسیری غیر ولایت فقیه حرکت می کنند و قس علی هذا که شاید طول و تفسیر این همه واقعیات در لوح ممکن نباشد و شاید قلم لرزان حقیر و حوصله خوانندگان محترم این وجیزه مجال بیشتر ندهد علی ایحال عارضم که مردم ولایت مدار ما کاملا به تمامی این مسائل واقفند و سره را از ناسره تشخیص می دهند که اوج   آن در خروش 9دی امت در پیچاندن طومار عوامل استکبار تجلی یافت.

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

سید می گوید:

درود بر مسلم رستمانی سردار قلم استان گلستان

خطيري می گوید:

سلام. خدمت برادر ارزشمند آقای حاج مسلم رستمانی عرض میکنم هروقت معاندین در مقابل نیروهای انقلابی و ارزشی حرفی برای گفتن ندارند به توهین و تمسخر دست میزنند که اوج نادانی و کجفهمی آنهاست . از اینکه با قلم مؤدبانه و آرامش آمیخته با عقلانیت جواب پرخاش اینطور آدمها را میدهی جای تقدیر دارد .ما دوستت داریم حاجی

ارسال نظر