وقتی امثال آقای احمد راییجی برای حاج آقای نورمفیدی تعیین خط و مشی و تکلیف می کنند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 184 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:15 ب.ظ، یکشنبه، 2 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

این روزها در فضای رسانه ای شاهد تحرکات وسیع افراد و گروه ها از طیف اصلاح طلبان و تلاش جهت اقبال دولت از گزینه هایشان در انتصاب استاندار هستیم که یک پای ثابت این میدان آقای احمد راییجی هست!

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ این طور که آقای راییجی قلم فرسایی میکند دولت تدبیر در استان گلستان فقط مجری اوامر حاج آقاست و این سرانگشت تدبیر مشارالیه هست که استان گلستان رو می چرخاند!

از تعابیر راییجی میشود حاج آقا رو به چالش کشید که مسبب اصلی نابسامانی هایی که ایشان و امثال قلمی میکنند شخص حاج آقای نورمفیدی است!

گیریم که حرف آخر گزینه انتصابی در پست استانداری رو معظم له بزنند اونوقت اگر استاندار مطمع نظر نتوانست در مصدر امر توفیقی داشته باشد جوابگوی ناکارآمدی ها و نقصان در اداره استان باید بالطبع حاج آقای نور باشد که این بدعت موجب وهن خواهد شد!

خدمت دوستان شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان عارضم نباید بگونه ای با شداد و غلاظ برای استان نقشه راه ترسیم کنند که شائبه سهم خواهی و الّا و لابد از آن مستفاد بشود.

مگر نه آنکه بزعم شما دولت تدبیر دولت قانونگراست (که درجای خود قابل نقد هست) خب اجازه دهید انتخاب یا انتصاب استاندار مسیر و سیکل قانونی اش را طی نماید نه آنکه هر که از راه رسید چوب لای چرخ و ناشیانه اسم آن رو مشورت دهی بگذارد و برای مقبولیت و مشروعیت بخشی در سهم خواهی از کیسه عامه مردم خرج کند!

آقایان اصلاح طلب و راییجی و زید و امر و بکر، اولتیماتوم های مکرر شما به نماینده ولی فقیه در استان اذهان رو به سمت دولت در سایه سوق داده و دولت تدبیر رو در حد فرمایشی و محلّل و پادو در استان تنزّل میدهد گرچه بعضی شواهد و قراین مبیّن همین گمانه هست!

وقتی جناب مجتبی نورمفیدی و علی اصغر احمدی در تهران برای تعیین گزینه مورد نظر خود لابی میکنند خواهی نخواهی، پای آیت الله و بیت و ابوابجمعی وسط کشیده می شود که عواقب آن متوجه مشارالیه خواهد بود که این بدعت زیبنده جایگاه ایشان نخواهد بود.

البته این موارد سهم خواهی ها و اِنقُلت ها فقط مختص استان گلستان نیست بلکه در اکثر استانها نیز تسرّی دارد و احزاب و جریانات همسو یا همسود به همین سبک و سیاق در حال بحث و احتجاجند شاید با شدت یا رقّت متفاوت که این موضوع دولت را مقبوض الید و بعضاً در تقابل یا وام دار جریانات فعال در انتخابات ریاست جمهوری قرار میدهد!

علی ایحال بعنوان یک هم استانی از جناح مؤمن انقلاب و از سر خیرخواهی عارضم که به این نوع سیاست های توصیه گرایانه که قطع یقین منجر به فرصت سوزی ها و قهقرای استان خواهد شد پایان داده و اجازه بدهند اگر نیاز به نظر خواهی توسط دولت از آیت الله بود ایشان مشورت لازم (نه دخالت بزعم دوستان) را ارائه بدهند که طریق اولی و صواب همین هست.

نویسنده: مسلم رستمانی

انتهای پیام/

ارسال نظر