وقتی روح خواجه نصیر الدین طوسی در گرگان آزرده خاطر شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 678 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:04 ب.ظ، شنبه، 3 اسفند، سال 1392 نظرات ۲ نظر

شامگاه گذشته جشنی به مناسبت روز مهندس برگزار شد که شان و جایگاه مهندسین مملکت را زیر سوال برد و تن خواجه نصیر الدین طوسی را در قبر لرزاند.

1393044940به گزارش رادکانا، به مناسبت روز مهندس جشنی در گرگان برگزار شد که بیشتر به یک پارتی و یا شوی تلویزیونی آن هم از نوع جنش غربی اش شبیه بود .

نمی دانیم چرا در یک مملکت اسلامی برای برگزاری چنین جشن هایی میلیون ها تومان خرج می شود اما برای برنامه های مذهبی مانند پیرغلامان حسینی این همه سر و صدا بلند می شود .

آیا درست است مردم گرگان در این سرما در صف های طولانی سبد کالا بایستند و آنوقت عده ای معلوم الحال از بودجه بیت المال چراغ های سالن را خاموش کنند و کیف کنن .

کجای اسلام و قانون اساسی ما برگزاری چنین جشنی را الزامی دانسته که مسئولین نظام مهندسی گلستان اقدام به برگزاری چنین جشنی نموده اند؟

کدام مرجع قانونی و با چه صلاحدیدی به این گروه معلوم الحال که در جایگاه های اساسی استان تکیه زدند مجوز برگزاری چنین جشنی داده اند؟

چرا مسئولین نظام مهندسی استان گلستان را مواخذه و بازخواست نمی کنند بخاطر هزینه میلیونی برای ترویج فرهنگ غربی در کشور در حالی که مقام معظم رهبری بارها ما را توصیه به سبک زندگی اسلامی کردند.

براستی این گروه عامدانه در مقابل فرمایشات مقام معظم رهبری موضع نگرفته اند؟ تا کی باید چشم و گوش خود را ببندیم و حرف نزنیم . سال گذشته جشنواره طعم برتر برگزار شد که صد البته اینطور نبود و امسال شاهد جشنی به مراتب سخیف تر توسط عده ای معلوم الحال بودی .

رامین می گوید:

باسلام !
جالب و بجا فرمودین
ولی یه نکته اگه ناراحتی دوسان را فراهم نکند اینکه در پراگراف یک مانده به آخر فکر می کنم در مورد مقام معظم رهبری (دم می زنند ) زیاد جالب نباشد ! ممنون اگه توجه کنین

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=15828
منتظر مطالبب عدی شما هستیم.

ارسال نظر