وقتی عضو شورای شهر گرگان خبرنگار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 577 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:32 ب.ظ، چهارشنبه، 8 آبان، سال 1392 نظرات یک نظر

عصر امروز در حاشیه استقبال از کاروان پیرغلامان حسینی تعدادی از خبرنگاران ابراهیم طاهری دبیر کشوری اجلاس پیرغلامان حسینی را مورد سوالات خود قرار دادند اما نکته جالب سوالات مکرر عضو شورای شهر گرگان از ابراهیم طاهری بود .

thumb271-fc64531b71b5ce6f340ddd1019b5ed07به گزارش رادکانا، مراسم استقبال از پیرغلامان حسینی عصر امروز در امامزاده عبدالله گرگان با شور و حال خاصی برگزار گردید .

قبل از اذان مغرب فرصتی دست داد تا خبرنگاران سوالات بی شمار خود را از ابراهیم طاهری دبیر کشوری اجلاس پیرغلامان حسینی که گویا حرفهای زیادی نیز برای گفتن داشت بپرسند .

برخی سوالات البته هدفمند بود و در جهت این موضوع که چرا استاندار گلستان و نماینده ولی فقیه استان در این مراسم حضور نیافتند و حضور مسئولین استانی کلا کمرنگ بود .

اما نکته جالب این پرسش ها و پاسخ ها سوالاتی بود که صفرعلی پایین محلی عضو شورای شهر گرگان از ابراهیم طاهری پرسید .

پایین محلی که از ابتدا طاهری را نمی شناخت توسط سایر خبرنگاران از سمت وی آگاه شد و زمان زیادی را صرف گوش دادن به حرفهای طاهری کرد.

بعد از سوالات خبرنگاران پایین محلی هم با اعلام اینکه سوال دارد چند تا سوال مطرح کرد که با شگفتی برخی خبرنگاران مواجه شد که یک عضو شورای شهر گرگان در مقام خبرنگاران در آمده است .

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=10450

ارسال نظر