وقتی پیگیری های رادکانا جواب می دهد:نصب تابلوی یادمان شهدا در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,405 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:11 ب.ظ، پنج شنبه، 22 اسفند، سال 1392 نظرات ۲ نظر

پیگیری های بعمل آمده از سوی پایگاه خبری تحلیلی رادکانا با عنوان “کردکوی و جای خالی المان شهدا” نتیجه داد و مدیران مربوطه اقدام به برطرف کردن این جای خالی در کردکوی کردند.

kordkuy (4)به گزارش خبرنگار رادکانا، این پایگاه خبری در آستانه سی و پنجمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ایام الله دهه فجر خبری با عنوان “کردکوی و جای خالی المان شهدا” در خروجی وبسایت خود قرار داده است که تآثیرات بسزایی در فضای رسانه ای شهرستان داشته است.

در اخبار گذشته خود، از وضعیت اسف بار المان شهدا در بلوار امام خمینی (ره) واقع در میدان شهرداری سخن به میان آوردیم که مطمئنا شما دوستان با این المان و وضع نامناسب آن برخورد کرده بودید لذا این غفلت و سهل انگاری برخی مسئولین شهرستان راه انتقاد را برای رسانه ها باز گذاشت.

این المان که تصاویر ۶ سردار شهید شهرستان کردکوی در آن هک شده بود از وضعیت نامناسبی برخوردار بود که دل هر انسانی را بدرد می آورد.

kordkuy (1)

شهدایی که از جان و مالشان گذشتند تا امروزمان در سایه خوبی و خوشی و امنیت کامل بگذرد.

لذا این جواب شهدا نبود که حتی یک المان و یا تابلوی تبلیغاتی شهدا که در شهر کردکوی وجود داشت با این وضع اسف بار روبرو باشد.

پس از انتشار این خبر از سوی این پایگاه خبری مسئولین شهرستان به خود آمده و متوجه جای خالی المان های شهدا در سطح شهر کردکوی شدند و پیگیر بهسازی این المان شدند.

از این رو با پیگیری های مستمر پایگاه خبری تحلیلی رادکانا و پیگیری ها فرماندار کردکوی و تلاش شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان این امر مهم به نتیجه رسید.

در نهایت شهرداری کردکوی تصویر قدیمی سرداران شهید شهرستان را تعویض کرده و تصویری جدید و نویی در این المان قرار داد.

kordkuy (2)

و امروز هم که سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و بزرگداشت شهید ( روز شهید ) می باشد اداره بنیاد شهید اقدام به نصب تابلوی یادمان شهدا در حاشیه پمپ بنزین واقع در میدان شهرداری کردکوی کرده است.

خطاب به مسئولین محترمنباید تلنگر باعث انجام برخی اقدامات از سوی شما شود بلکه شما که خود از یاران و دوستان شهدای عزیزمان هستید باید همیشه روزگار بیدار و هوشیار باشد تا به مملکتمان آسیبی نرسد.

مملکتی که خون های زیادی برای پایدار ماندن آن ریخته شده است، مملکتی که بر پایه آرمان های امام و انقلاب استوار است و اسلام ناب محمدی در آن بنیان نهاده شده است.

در پایان باید عرض کنم تصاویر شهدای عزیزمان را در سطح شهرمان آنگونه تبلیغ کنید که سپری بس محکم و استوار برای جوانانمان در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان باشد تا بدانند جوانانی همچون خودشان برای حفظ وطن، ناموس و اسلام و آرمان های امام به میدان مبارزه حق علیه باطل شتافته است.

ای شهید راهت ادامه داد…

kordkuy (5)

psd می گوید:

غلط کردی که می گی من پی گیری کردم

noor می گوید:

رعایت ادب در شما صفر است.

سوزش شما از انتشار این خبر بسیار زیاد بوده است که اینطور به در و دیوار لگد می زنید.

ارسال نظر