ولایتی در گرگان : برای حل مشکلات روزمره مردم برنامه ۱۰۰ روزه دارم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 658 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:40 ب.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

علی اکبر ولایتی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در گرگان از طرح ۱۰۰ روزه برای حل مشکلات روزمره و حساس مردم خبر داد .

thumb273-e0c9325e5bf98133be0c2b2c2f27dfb3یادداشت از گلستان ما: علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز وارد گرگان شد و در اجتماع پرشور مردم گرگان در حسینیه دزیانیها به سخنرانی پرداخت .

وی گرگان و استان گلستان را سرزمین فرهنگ و تمدن عنوان کرد و گفت : این خطه زادگاه انسانهای وارسته ای چون میرداماد ، میرفندرسکی ، سید اسماعیل جرجانی ، بوسهل مسیحی ، مختومقلی فراغی است که هر کدام در عرفان ، فلسفه و پزشکی و شعر خدمات زیادی به کشور کردند .

ولایتی در ادامه با عنوان اینکه به عنوان کاندیدای اصولگرا به میدان امده ام اذعان داشت : ائتلاف سه گانه پرچم ائتلاف و شور انتخابات را برپا نهاد و تجمع و هسته اولیه برای وحدت اصولگرایان بود .

vela01

وی با عنوان واژه ” متمم” برای برنامه دولت خود گفت : معتقدم که دولت آینده باید 5 مشخصه داشته باشد ، اول اینکه متدین و با تقوا و خداترس باشند تا نسبت به بیت المال حساس باشند و در کارها رعایت انصاف را بکنند .

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دومین مشخصه را تجربه کاری دولت خواند و معتدل بودن ، متخصص بودن ، اهل مشورت بودن را سه مشخصه بعدی عنوان کرد .

ولایتی در ادامه با بیان اینکه اگر رای بیاورم برای حل مشکلات روزمره و حساس مردم مانند گرانی ، برنامه 100 روزه خواهم داشت افزود : اگر تورم نقطه به نقطه از اردیبهشت پارسال تا اردیبهشت امسال 40 درصد است باید ببینیم که قدرت خرید مردم هم همین مقدار رشد داشته یا نه ؟

مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری عنوان کرد : باید اعتماد را به مردم برگردانیم و مردم باید بفهمند که دولتی که روی کار آمده به وعده اش عمل می کند ، مردم اگر اعتماد بکنند به میدان می آیند .

وی با اشاره به تحریم ها به عنوان عامل بخشی از گرانی های اخیر اعلام کرد : بنده نزدیک به 32 سال است که در بخش سیاست خارجه کار می کنم و به جرات می گویم که ما می توانیم با حفظ اصول اصلی ، به سمتی برویم که تحریم ها را کم کنیم و روابط مان را با برخی کشور ها که روابط ما با انها کم شده است ، برقرار کنیم .

ارسال نظر