ویژه برنامه های بزرگداشت آزادسازی خرمشهر در گلستان تشریح شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 830 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:00 ب.ظ، دوشنبه، 29 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان صبح امروز در یک نشست خبری برنامه بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تشریح کرد.

IMG_0010به گزارش رادکانا، سرهنگ عباس حسن نیا مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان و دبیر ستاد سوم خرداد استان گلستان صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران گفت: آزادسازی شهر استراتژیک خرمشهر برای ایران بسیار مهم بوده است و دلیر مردان ارتشی و سپاه پاسداران ما توانستند با اتکا به خداوند متعال، حماسه ای را رقم زنند که برای همیشه ماندگار خواهد بود و این اتفاق بس عظیم به نوعی ، هویت ایران اسلامی را تشکیل داده است.

حسن نیا در خصوص تعداد شهدای استان گلستان در عملیات آزاد سازی شهر خرمشهر گفت : استان گلستان در عملیات بزرگ آزاد سازی خرمشهر بالغ بر ۱۱۹ شهید تقدیم نظام و اسلام نموده است که این افتخار بزرگی برای استان گلستان می باشد.

وی در خصوص زمان اجرای عملیات آزاد سازی خرمشهر نیز گفت : عملیات فتح خرمشهر از ۱۰ اردبیهشت سال ۶۱ ، با عملیاتهایی نظیر بیت المقدس ، ثامن و عملیات فتح المبین آغاز شده بود.

حسن نیا در پایان با اشاره به ملی بودن روز ۳ خرداد گفت : روز سوم خرداد یک روز ملی است و باید این روز بزرگ را همچون اعیاد نوروز و سایر اعیاد دیگر گرامی داشته شود.

آغاز فعالیت ستاد سوم خرداد به ریاست استاندار

دبیر ستاد سوم خرداد استان گلستان اذعان کرد: در اولین جلسه ستاد که در استانداری گلستان با حضور استاندار به عنوان رئیس ستاد برگزار شد 6 کارگروه برای انجام فعالیتهای این ستاد انتخاب شدند.

حسن نیا افزود: کارگروه فرهنگی به مدریریت سپاه نینوا ، کارگروه پشتیبانی با مسئولیت سازمان جهاد کشاورزی ، کارگروه ایثارگران به مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران، کارگروه اطلاع رسانی با مسئولیت صدا و سیما ، کارگروه ورزش با مدیریت اداره کل ورزش و جوانان و امور شهرستانها با مسئولیت اداره کل امور اجتماعی استانداری و تمرکز روی فرمانداران به عنوان روسای ستاد شهرها می باشد.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه ستاد سوم خرداد استان گلستان در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان مستقر است اذعان کرد: برنامه های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر از پنجشنبه اول خرداد ماه با غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در سراسر استان آغاز می شود.

Golestanema18

Golestanema18

Golestanema18

ارسال نظر