ویژه برنامه ” گنج بی پایان ” در غرب گلستان + تصاویر و برنامه ها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 167 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:43 ب.ظ، شنبه، 1 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه ” گنج بی پایان ” با ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی و … از دیروز جمعه در ساحل بندرگز آغاز شد و همچنان ادامه دارد .

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ خسرو اسدپور مسوول برگزاری ویژه برنامه گنج بی پایان در مصاحبه با خبرنگار کناره اظهار داشت: دفاع مقدس به نقل از حضرت امام (ره) یک گنج تمام نشدنی ایست و ما این نام را برای ویژه برنامه امسال هفته دفاع مقدس در شهرستان بندرگز انتخاب نمیدیم.

وی افزود : دفاع مقدس گنج مادی نیست، گنجی است که یک ملت را در بر میگیرد و باید گفت این گنج بی پایان است، دفاع مقدس دستاوردهایی داشته که ان را برایمان ارزشمند کرده،  یکی از نتایجی که از دفاع مقدس بدست آورده ایم اتکا به خود و ایستادن بر روی پای خود بود که نمونه ان پیشرفت های ایران در مسائل علم و فناوری است و… .

ganjbipayan834365 1

اسد پور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت : دفاع مقدس گنجی است که باید از آن استخراج و از ان  تاریخ را تغذیه کرد و با همین نگرش حدود دو هفته است که جوانان شهرستان به همراه ایثار گران حاضران در دفاع مقدس فضایی چون جبهه های جنگ را در مکان گلزار شهدای گمنام بندرگز برپا نمودند و ویژه برنامه های فرهنگی، اجتماعی ورزشی و … را برگزار می کنیم.

وی ادامه داد : مردم 8 سال در جبهه های جنگ اثبات کردند که ثابت قدم اند و ابرقدرت های جهان آن زمان را شکست دادند، امروز با ایجاد فضای جبهه های جنگ و محرم می خواهیم به کسانی را که 8 سال دفاع مقدس را ندیدند بگوییم ” در جبهه های حق علیه باطل خون ها ریخته شد، زحمت ها کشیده شد و امروز اگر این خون ها فراموش شود از این گنج ها قافل شده ایم و زحمت شهدا و ایثارگرانی که برای حفظ ناموس و کشور و عزت از جان و دل ایفای نقش کرده اند نادیده خواهد شد.

اسد پور با اشاره به هدف دار بودن عناوین هر ویژه برنامه در این مراسم گفت : روز دوم  ویژه برنامه  ” سایه جنگ “ را داریم ، مدتی است کهدر فضای داخلی و بیرون حرف از سایه جنگ در ایران می زنند،  ابرقدرتها مدت هاست که حرف از گزینه روی میز می زنند و ما دراین ویژه برنامه نشان می دهیم که ایران قدرتمند تر از این حرف هاست که با قدرت سایه جنگ را رفع خواهد کرد چه به لحاظ فکری و فرهنگی و چه نظامی و جهادی.

در روز سوم “حرف های گفتنی “، در این روز می خواهیم گفتنی های جهاد و شهادت به صورت مستند تصویری و واقعی به نمایش بگذاریم، در این ویژه برنامه از حضور مادران و پدران  شهدا نیز استفاده خواهد شد .

روز چهارم ” مادران شهدا “، برنامه ای مستقل برای خواهران است که با حضور مادران شهدا و خانواده  شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و لالایی مادرانه،   امروز مادران شهدا الگوی بانوان مسلمان جهان اند.

در روز آخر یادواره شهدا با نام”  ثمره شهید “، در این ویژه برنامه بنا داریم شهادت و زندگینامه  شهید محسن حججی را به تصویر بکشیم و برنامه های متنوع مداحی و عزاداری سنتی سرور و سالار شهیدان و برنامهای کوچک و بزرگ دیگری در این مکان برگزار می شود.

همچنین مسابقه پینت بال نیز با حضور 170 نفر به مدت دو روز در این مکان برگزار می شود که خط و خطوط عملیاتی و جهادی به آن داده ایم.

گفتنی ایست برنامه های مذهبی و فرهنگی شهرستان بندرگز همواره با دست خالی و انگیزه جهادی با حضور جوانان مذهبی و ولایی شهرستان با موضوعات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی در سطح کشور زبان زد است و هر ساله با ابتکارات ونو آوری های جدید سنگرهای فرهنگی و اجتماعی جنگ نرم را مجهز می کنند.

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

ganjbipayan834365 1

انتهای پیام/

ارسال نظر