و…وحدت ندایی که از گلوی حقیقت بگوش می رسد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 663 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:18 ق.ظ، یکشنبه، 8 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

حضرت روح الله اینبار ایام ولایت رییس مذهب تشیع جعفری ومیلاد حقیقت نسل انسان پیغمبر عالمیان حضرت ختمی مرتبط محمد مصطفی (ص) را بعنوان هفته وحدت اعلام نمودند تا همگان بدانند، مریدان یک قبله، یک کتاب، دین و یک پیامبر نباید با نیت های بی مقدار دشمنان بر روی هم تیغ بکشند و در جهت منافع دشمنان چهره اسلام را بخراشند.

BMNEWS-25278-BMNEWS-7643-5امام خمینی (ره) حقیقتی که منادی وحدت بودوهرگز فراموش نمی شود…

 و…وحدت ندایی که از گلوی حقیقت بگوش می رسد…

شاید بتوان خسارت بارترین اتفاقات جهان را جنگ مذهب علیه مذهب دانست که درطول تاریخ  آسیب های جبران ناپذیری برملت ها و برفرهنگ ها وارد کرده است وخسران آن تمامی ندارد.

اگر امروز نگاهی به جهان  بیندازیم جهان دچار سردرگمی و جنگی تمام ناشدنی است، عده ای خود را در قالب پیروان موسی جازده اند و با سلاح صهیون به جنگ  انسان آمده اند، با کتاب و عصا و منبر به جنگ با خداوند مبادرت می ورزند،  نفاق خمیر مایه شان و کفراساس تفکرشان می باشد اما لباس مذهب پوشیده اند و در پشت نقاب میش نقش گرگ را بازی می کنند و میش ها را به یغما می برند.

منادی تفکر صلح و آزادی انسان، اخلاق وفضایل اخلاقی همچون شیشه عطری از صحرای تفتیده بطها سر بطری را باز کرد و بوی رایحه اسلام را برای آزادی بشر باز نمود تا در کوتاه زمانی همه بشریت الی سردمداران صهیون شیفته شدند و دنبال این رایحه را گرفتند اما پیروان صهیون در داخل اسلام نیز رخنه کردند و پیامبر سر بر زمین ننهاده بود که با الم خلافت به جنگ امامت و ولایت رفتند تا باز یک بار دیگر به نام اسلام شیوه خسروانی بگسترند. دراین راه دارها بنا شد و سرها بدارشد اما شیوه محمدی هرگز پاک نشد و بوی عطر زایل نگردید. در این راه معصومین فدا شدند از سربدار کربلا تا شکیبای سامرا همه به تیغ شیطان سپرده شدند یا به زهر و یا به شمشیر اما از  12خورشید تابان یک خورشید در پرده غیب نهان شد تا زمانی دیگر…

در اردوکشی حق و باطل در 22 بهمن به تأسی از کربلای حسین (ع) اردوی خداپرستان پیروز شد و درطی آن طریق حق چیره شد، سردمدار خورشیدهای تابان و نیرِهای فروزان، منادی مکتب وحی از سلاله یاسهای معطر وشجره طیبه لاله های پرثمر حضرت روح الله  اینبار ایام ولایت رییس مذهب تشیع جعفری ومیلاد حقیقت نسل انسان پیغمبر عالمیان حضرت ختمی مرتبط  محمد مصطفی (ص) را بعنوان هفته وحدت اعلام نمودند تا همگان بدانند، مریدان یک قبله، یک کتاب، دین و یک پیامبر نباید با نیت های بی مقدار دشمنان بر روی هم تیغ بکشند و در جهت منافع دشمنان چهره اسلام را بخراشند.

اما ناگفته پیداست استعمار نو با همه توان و ترفندهای خود در جهت شعار ” تفرقه بینداز و حکومت کن” از در نفاق با پیروان ادیان وارد می شود و می داند اگر یک میلیارد و هفتصد میلیون مسلمان ید واحده شوند و به گفته امام راحل اگر هریک، یک سطل آب بریزند صهیونیست نابود خواهد شد…

دشمنان دریافته اند که درخت را باید از درون تهی کرد وگرنه تیشه ای بر این درخت تناور کارگر نیست. اینجا باید یادی کنیم از متفکر فیلسوف قرن حضرت آیت الله شهید مطهری که در تحلیلی گفت: اسلام دو دشمن دارد اول: منافقان زیرک و دوم: زاهدان احمق و زاهدان احمق ابزار دست منافقان زیرکند و دشمنان نیز دریافته اند ودلیل کشته شدن علی بن ابیطالب در محراب، کوشش منافقان زیرک و حماقت زاهدان احمق (خوارج) بود که شمشیر عدالت را از کار انداخت.

در طول انقلاب ما شاهد استفاده از این تفکر توسط صهیونیست ها و دشمنان اسلام بوده ایم وهم اکنون آنچه در سوریه، افغانستان، حاشیه خلیج همیشه فارس و در کشورهای اسلامی می گذرد از همین طیف است .

دشمنان می خواهند مسلمین به دست خود ،خود را نابود کنند و با ثروت و قدرت خودشان باعث نابودی خود شوند و اگر کسی پیدا شود که بخواهد باعث اتحاد شود و یا از پتانسیل های موجود بهره برده و در جهت اتحاد جهان اسلام بکوشد با انواع و اقسام ترفندها زمین گیرش کنند تا دست عدالت را کوتاه و شمشیر عدالت را بشکنند تا کسی نباشد که سرمایه های مادی و معنوی را پاسداری کند.

انقلاب اسلامی آیینه  تمام نمای ترفندهای مختلفی است که از طریق دشمنان اسلام  بر ملت ایران اعمال گردیده و ایران این ویروس ها را با آنتی ویروس های خود خنثی نموده است لذا سعی در دیوارکشیدن در چهارسوی ایران با ایجاد بحران نتیجه بگیرند ولی نتیجه نگرفته اند و فرق از آنکه نور خدا خاموشی ندارد …

امروز ما با در اختیار داشتن چراغ هدایت قرآن و عترت تفوق استراتژیک برغرب داریم وعدالتخواهی ما چهره ما را گلگون کرده است  و اسلام  با کارکرد خود مسلمین را به ابتهاج رسانده و می رود سنگرهای کلید جهان را فتح کند و این اتحاد لازمه این امر حساس است و ما باید با تأسی از فرامین پیرو مرشد خود از ترفندها ی گوناگون دشمنان با اتحاد و همدلی بگذریم و بر موجهای بظاهر سهمگین که دشمنان با فوت خود ایجاد می کنند چیره شویم واین صدای وحدت، ندایی که از گلوی حقیقت بگوش می رسد. ان شاا…

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر