یادواره شهدای محمد آباد گرگان با حضور سید علی خمینی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,440 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:07 ق.ظ، دوشنبه، 16 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجه الاسلام سید علی خمینی نوه حضرت امام و سومین پسر حاج احمدآقا، در یادواره شهدای محمد آباد سخنرانی خواهد کرد .

IMAGE634844494806578973به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم یادواره شهدای محمد آباد گرگان در روز پنجشنبه ۱۹دی ماه 92 بعد از نماز مغرب و عشاء در محل سالن ورزشی روستا ( جنب فنی حرفه ای ) برگزار می شود .

سخنران این مراسم، یادگار امام حجه الاسلام سید علی خمینی خواهد بود .

سیدعلی خمینی را بیشتر بشناسید

سید علی خمینی کوچکترین فرزند سید احمد خمینی و داماد سید جواد شهرستانی است که خود داماد آیت‌الله سیستانی، از مراجع تقلید شیعه‌است. 

وی متولد سال ۱۳۶۴ و روحانی بوده و در حوزهٔ علمیهٔ قم مشغول تحصیل و تدریس است.

وی اگر چه برای مناسبت‌های گوناگون در نقاط مختلف کشور سخنرانی می‌کند اما کمتر از برادرانش به مسایل سیاسی داخل می‌شود. عمده سرشناسی وی به دلیل وجود تصویری از وی با روح‌الله خمینی معمار کبیر انقلاب در اواخر عمر و علاقهٔ وافر بنیانگذار جمهوری اسلامی به اوست به حدی که در نامه‌ای در مورد سید علی نوشته: در صورت او نور و نور علی نور می‌بینم<صحیفهٔ امام جلد ۲۱ اهدای صحیفهٔ سجادیه به سید علی خمینی.»

برخی خبرگزاری‌ها گزارش داده بود که سید علی خمینی علت حضور خود را در تظاهرات طرفداران و حامیان جمهوری اسلامی در ۹ دی ۱۳۸۸ حمایت از حکومت جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرده بود .

همچنین در مراسم بزرگداشت این روز در ۹ دی ۱۳۸۹ با حضور مردم در مهدیه تهران انجام شده بود ، از اعلام مواضع وی تقدیر شده و از وی به عنوان یادگار واقعی امام خمینی یاد شد .

ارسال نظر