یوم الله ۲۲ بهمن روز جشن مستضعفین و روز نکبت مستکبرین
تعداد بازدید تعداد بازدید: 674 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:37 ب.ظ، سه شنبه، 22 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

۲۲ بهمن قله پیروزی ملت های مستضعف بر جهانخواران مستکبر و روز برچیده شدن نظام سلطه و ابزار و آلت دست مستکبران در ایران و روز جشن مستضعفین و نکبت مستکبرین نیز می باشد. امروز ۲۲ بهمن نماد تمام نمای معرفی ملتی است که با استمداد از توان و باورهای خود با دستان خالی همه […]

IMG_631922 بهمن قله پیروزی ملت های مستضعف بر جهانخواران مستکبر و روز برچیده شدن نظام سلطه و ابزار و آلت دست مستکبران در ایران و روز جشن مستضعفین و نکبت مستکبرین نیز می باشد.

امروز 22 بهمن نماد تمام نمای معرفی ملتی است که با استمداد از توان و باورهای خود با دستان خالی همه اقتدار مستکبران را در یک جنگ نابرابر به چالش کشید و اثبات کرد که اگر ملتی اراده کند و اتکال او به رشته ناگسستنی قدرت لایزال الهی باشد می تواند بر خلاف همه دشمنی ها پیله ای را که مستکبرین به دور مستضعفین بافته اند پاره کند و با آغوش باز طعم خوش استقلال و آزادی را در زیر پرچم اسلام بجشدوالبته بشرط ولایت… .

امروز دستان با کفایت رهبر معظم سروهای ایستاده و کوه های استوار که با صلابت البرز و به جلال و شکوه دماوند راست قامت و نستوه بر پای عقاید خود پس از 35 بهار که از آزادی ملت سرافراز ایران در 22 بهمن 57 می گذرد همچنان بر اراده خود پافشاری می کنند تا همچنان دماوند قلبهای ملت ایران از شراره ها و گدازه های آتشین روشن باشد و در سرما و برف و کولاک زمستان این شراره ها را با تمام قوت و قدرت به سمت جنایتکاران روسیاه تاریخ با کلام “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسراییل” پرتاب کنند و جان بی مقدارشان را با این شراره ها به نیستی و نابودی نزدیک کنند و با این شعارها هسته گداخت و قلب رآکتور ایمان ملت ایران را حرارت و زندگی بخشند.

22بهمن روز پیمان بستن ملتی است که با شهدای خود پیمان بسته است که تا 22بهمن هر سال پیمان خود را تازه کند و تا ببیند از جایی که حرکت کرده چه مقدار به قله استقلال نزدیک شده است و تا به مستکبران پیغام بفرستد که همه پالسهای دشمنی اش را با حضور در میدان مبارزه پاسخ داده است و دهان یاوه گویش را با پتک صلابت و گفتمان بی نظیر خود از کف خیابانها پاسخ گوید و با این حضور به مجموعه نظام ندا دهد که به پیش تا تیرک و عمود خیمه دشمن چند شمشیر زدن بیش راه نیست.

22بهمن روزیست که ملت ایران به علی زمان خود می گوید که امروز نه روز صفین که روز بدر و خندق است؛ امروز با مرور تاریخ ملت، دست مارقین و قاسطین ناکثین را خوانده است.

امروز ملت مالکهایش را می شناسد و دست اشتر را نمی بندد.

امروز ملت ایران از خیابانهای سراسر کشور فریاد می زند دیرک معاویه را بزنید تا خیمه اش به روی او فرو ریزد تا عمروعاص ها و مغیره ها سینه های پر حیله شان از درد ناکامی بترکد تا خلقی از دستشان آسوده شوند… .

22بهمن روز جشن ملت ایران بواسطه کامیابی در عرصه های علم فناوری است و یاد آور این مطلب است که این ملت برای رسیدن به این مقام (مقام خلیفه الهی) فرزندان عزیز خود را در پای این استقلال قربان زد.

اسماعیل ها زبح کرد و علی کبر ها… ؛ ملت ایران برای این استقلال بهایش را پرداخت کرده و امروز روز خوشه چینی اش می باشد.

ملت ایران این استقلال را بواسطه هوشیاری اش بدست آورده است.

با پیروی از ولایت مطلقه فقیه آموخته است که هرگاه صداهای دیگر پارازیت کردند و خواستند به جای ولایت تصمیم بسازند لطمات جبران ناپذیری به حیثیت و آبرویش وارد شده است.

ملت تجربه کرده و آزموده شده است بواسطه همین وقتی ولایت فقیه دستور به حضور می دهد ملت استقلال خود را در پیروی از فرامین پیر فرزانه خود می داند، ملت شمع اش را شناخته و پروانه وار دور آن می چرخد زیرا هرگاه پشت سر این مقام و در سایه این مقام قرار گرفته نه تنها سیلی نخورده بلکه باعث سیلی زدن به دشمنان عنود و کینه توز شده است.

امروز ملت ایران ولایت فقیه را باور کرده است زیرا پشتیبان ولایت فقیه است تا به مملکتش آسیبی نرسد.

امروز ولایت فقیه فرمان داده است که دشمن را مأیوس کنید و ما موظفیم مانند هرسال با تأسی از فرمان جلودار و مقتدایمان همچون نماز به ایشان اقتدا کنیم تکبیر الااحرام این نماز را در صبح یوم الله 22بهمن پاسخ گوییم و همه در صفهای به هم چسبیده و متراکم همزمان با تکبیر مقتدا به ایشان اقتدا کنیم و با برائت از مستکبران با سجودش به سجده و با رکوعش رکوع کنیم و در محل های سجده جمع شویم و با شیطانها به حرب بپردازیم و با هر قدمی که بر می داریم صواب نمازی و هر فریادی که می زنیم صواب ذکری بیابیم.

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر