پارس تمیشه با شکست خزر نوکنده به صعود امیدوار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 935 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:53 ق.ظ، شنبه، 21 دی، سال 1392 نظرات ۲ نظر

تیم فوتبال پارس تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر در سومین بازی خود در دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول استان گلستان به مصاف تیم فوتبال خزر نوکنده رفت که با ارائه یک بازی مهیج و دیدنی تیم فوتبال پارس تمیشه توانست با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری دست یابد.

02293731753570875122 (1)به گزارش رادکانا، تیم فوتبال پارس تمیشه در سومین بازی خود در دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول استان به مصاف تیم فوتبال خزر نوکنده رفت.

سوت بازی ساعت 14 در زمین ورزشی سرکلاته به صدا در آمد.

تیم پارس تمیشه در نیمه اول، بازی هجومی و خوبی را ارائه کرد و توانست چندین موقعیت گل بر روی دروازه خزر ایجاد کند که در پی آن با سانتر خوب بروی دروازه، بازیکن با استعداد هانی یوری با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.

در ادامه و چند دقیقه بعد با خطای مدافعان خزر بر روی مهاجم پارس تمیشه در محوطه جریمه یک پنالتی به سود پارس تمیشه گرفته شد و این پتالتی را محمد باقر رضوی به گل تبدیل کرد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم دوباره بازیکنان تیم پارس تمیشه مانند نیمه اول بازی را هجومی شروع کردند و توانستند با شوت سعید سلیمان زایی به گل سوم برسند.

بعد از گل سوم سر و صدا و اعتراضات مسئولان تیم خزر باعث تنش در بازی و قضاوت داور شد و در پی آن باعث شد داور نتواند به خوبی داوری کند و در ادامه شاهد بودیم گل چهارم تیم پارس تمیشه را مردود اعلام کردند و به بیشتر بازیکنان بی علت کارت زرد داد.

بعد از این ماجرا ها یک پنالتی بی مورد که اشتباه فاحش داوری محسوب می شد که خطا بر روی بازیکن پارس تمیشه را به نفع تیم خزر گرفت و تیم خزر با زدن این پنالتی فاصله خود را به دو گل رساند.

در ادامه تیم خزر در پی اشتباه بازیکنان و مدافعان توانست گل دوم را به ثمر برساند و فاصله خود را به حداقل رساند.

در پایان 90 دقیقه بازی دو تیم نتیجه 3 – 2 به نفع تیم پارس تمیشه به اتمام رسید .

تیم فوتبال پارس تمیشه با این 3 امتیاز و با یک بازی بیشتر از شهید آسیابی کلاله 13 امتیازی شد و رده نخست خود را حفظ کرد و صعود خود را به مرحله پایانی تا حدودی هموار کند./باشگاه فرهنگی ورزشی پارس تمیشه

تمیشه ای می گوید:

تشکر از مدیریت و کادر فنی تیم واقعآ زحمت می کشند.
موفق باشید.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=13782

ارسال نظر