پاسخ به سازهای جدیدی که در مقابل موج ضد آمریکایی کوک شده اند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 570 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:03 ق.ظ، جمعه، 10 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

تاکنون گفتن « مرگ بر امریکا » نه عجیب بود و نه نیازی به دلیل داشت اما حالا باید بگوئیم چرا می گوئیم مرگ بر آمریکا؟!

anaj1381567117LcyCq4پاسخ پایگاه های خبری تحلیلی رادکانا، گلستان ما، زرین نامه و قابوسنامه در آستانه روز ۱۳ آبان به سازهای جدیدی که در مقابل موج ضد آمریکایی کوک شده اند:

هر سال در این روز ها و در آستانه ۱۳ آبان ، حرف از لانه جاسوسی ، خیانت ها و جنایت های استکبار جهانی بود و شاهد نصب پوستر های مرگ بر آمریکا در جای جای میهن اسلامیمان بودیم ، هر کس به نوعی به دنبال اعلام انزجار خود از این نماد کفر بود و این کار نه عجیب بود و نه نیازی به دلیل داشت.

چرا که هر کس به نوبۀ خود قربانیان و شاهدان عینی جنایات امریکایی را در کوی و برزن و حتی در خانه خود می دید.

حال عده ای از خواص که نمی توان توجیهی برای بستن چشمانشان بر این جنایات آورند ، ساز مخالف خود را کوک کرده اند و به جای ملتی تصمیم می گیرند که بهایی سنگین در این راه پرداخته اند.

اما همۀ ماجرا این نیست و سخنان این خواص واداده بخش کوچکی از واقعیت است و اعتقاد و نظر ملت ایران بخش عظیم آن را به نمایش گذاشته است.

جوانانی از جنس همین ملت با اندیشه ای برخاسته از نهضت حسینی ، آوایی نو از خشم و نفرت از آمریکای جنایتکار را در گوشه و کنار ایران سرداده اند.

فضای مجازی نیز به عنوان بخشی از میدان جنگ تحمیل شدۀ امروز ، مستثنی از این ماجرا نیست و با گشتی در این فضا ، در وبلاگ ها و وبسایت های جوانان ایرانی خواهید دید که پوستر های « صداقت آمریکایی» تنها از بیلبورد های شهر جمع شده اند و فریاد مرگ بر آمریکا هنوز جاری است…

آن روزها امام فرمودند یاران من در گهواره ها هستند و این روزها نیز گویی فرزندان همان یاران در گهوارۀ امام راحل برای میثاق باامام زمانشان برخاسته اند و می خواهند تاریخ را باز آفرینی کنند تا شاید آن ها که آرمان های امام یادشان رفته است نگاهی نو به تاریخ بیاندازند.

همان گونه که امام خمینی (ره) می فرمود : “حافظ این انقلاب امام زمان است و گویی سربازانش را هم خود تربیت می کند” چرا که علیرغم این هجه ها، تبلیغات و گمراهی هم بیتی ها و نزدیکان امام، مردم راه را گم نکرده اند و به عهدی که با امام بسته اند پایبندند.

جوانان با بصیرت ایرانی زنجیری محکم از موج ضد آمریکایی ساخته اند برای اسارت استکبار جهانی.

برای دیدن نمونه ای از این موج ضدآمریکایی اینجا کلیک کنید

پایگاه های خبری تحلیلی رادکانا، گلستان ما ، زرین نامه و قابوسنامه حمایت خود را از این موج ضد آمریکایی اعلام کردند.

ارسال نظر