پاسخ کوبنده مردم در ۱۳ آبان به یاوه گویی ترامپ / کسی که امریکا را طاغوت نداند نیروی خط امامی و انقلابی نیست / مردم صحنه گردان اصلی خنثی کردن فتنه های دشمن اند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 114 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:31 ب.ظ، چهارشنبه، 19 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت:مردم ایران اعم از شیعه و سنی مانند ید واحد همواره در مسیر انقلاب و استکبار ستیزی گام برداشته اند و امسال هم پاسخ کوبنده ای را در روز ۱۳ آبان به یاوه گویی های ترامپ خواهند داد .

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ نصرت ا.. لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، اظهارکرد: مردم صحنه گردان اصلی در خنثی کردن توطئه های دشمن ، مقابله با فتنه ها و حفظ آرمان های امام خمینی (ره) هستند.

وی ادامه داد: مردم صحنه گردان اصلی نظام هستند وحکومت ها و نظام هایی که پشتوانه مردمی دارند را نمی توان تضعیف و ساقط کرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به توطئه های 39 سال گذشته اشاره کرد و افزود : برای ساقط کردن هرنظامی این حجم از  توطئه که بر علیه این نظام انجام شد کافی است که به فضل الهی و حضور مردم کارساز نبود.

وی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نماد پختگی و تکامل دانست و خاطر نشان کرد : حدود  85 درصد از جمعیت کشور افرادی هستند که در زمان انقلاب کوچک بوده و یا در آن زمان نبوده اند و درک صحیحی از آن زمان ندارند و باید از فرصت چهلمین سالگرد برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل سوم و چهارم استفاده کنیم.

لطفی استان گلستان را به رغم پراکندگی و قومیت های مختلف استانی متحد و با روحیه انقلابی ارزیابی کرد و گفت: گرامیداشت یوم الله 13 آبان یک وظیفه دینی و ملی است و شما رسانه ها باید کمک کنید تا این روز را به عنوان “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ” را برای جامعه تبیین کنیم.

وی با بیان اینکه باید همه به عنوان ید واحد در برابر استکبار در صحنه حاضر شویم، تصریح کرد: نباید فریب برخی اظهارات و لبخندها را خورد زیرا امریکا مصداق اتم استکبار است و امروز طاغوت زمان نیز آمریکای جنایتکار است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: هر کسی نگاه غیر از این داشته باشد که استکبار طاغوت است دینش کامل نیست و هرکسی جز این باور داشته باشد جزو نیروهای خط امامی و انقلابی نخواهد بود هرچند لقلقه زبانش باشد.

وی به سه ویژگی اصلی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اگراستکبارستیزی فراموش شود ، گفتمان انقلابی از بین خواهد رفت .

به گفته لطفی؛ نباید اجازه داده شود کسی به حماسه ماندگار و بی بدیل 9 دی نگاه جناحی داشته باشد و باید این حماسه را برای همیشه زنده نگه داریم تا فتنه گران و استکبارجهانی بداند که مردم پشت سر نظام خود ایستاده اند.

وی فتنه 88 را حرکتی صد در صد استکباری برای براندازی نظام جمهوری اسلامی دانست و اذعان داشت: فتنه 88 از سالها قبل طراحی شده بود و در آن به هیچ وجه بحث انتخابات مطرح نبود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: عده ای به دنبال ایجاد ناامیدی در مردم هستند و تلاش دارند  جنبه مردمی نظام را تضعیف کنند که یا دشمن اند و یا فریب خورده دشمن هستند.

وی با تاکید بر اینکه شعار “مرگ بر آمریکا” هیچگاه فراموش نمی شود ، گفت: مردم ایران اعم از شیعه و سنی مانند ید واحد همواره در مسیر انقلاب و استکبار ستیزی گام برداشته اند و امسال هم پاسخ کوبنده ای را در روز 13 آبان به یاوه گویی های ترامپ خواهند داد .

انتهای پیام/

ارسال نظر