پایان گازرسانی به تمامی روستاهای شهرستان آق قلا در آینده ای نزدیک
تعداد بازدید تعداد بازدید: 296 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:00 ق.ظ، دوشنبه، 15 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از پایان گازرسانی به تمامی روستاهای شهرستان آق قلا در آینده نزدیک خبر داد.

unnamedبه گزارش رادکانا، مهندس صفر علی جمال لیوانی در این خصوص گفت: در حال حاضر از مجموع 78 روستای موجود شهرستان آق قلا تعداد 75 روستا  مصرف کننده گاز طبیعی می باشند.   
 
وی افزود: شبکه اجرایی گاز 3 روستای باقیمانده شامل روستاهای تپه ظهوریان، شاکریان و جماران نیز به اتمام رسیده و در مرحله نصب علمک قرار دارد که انشاء ا… با اتمام عملیات نصب انشعاب، در آینده نزدیک طی مراسمی با حضور مسئولین استان و شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: با بهره برداری و گازدار شدن این 3 روستا خوشبختانه شهرستان آق قلا به جمع شهرستانهای سبز که در آن تمامی شهر  و روستاهای آن از این انرژی خدادادی بهره مند می شوند مفتخر خواهد شد.
 
وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری بسیارخوب مسئولین استان و شهرستان افزود: در این شهرستان تعداد 30 هزار مشترک جذب شده که 17 هزار و 189 مورد آن در روستاها و 12 هزار و 811 مورد نیز مشترک شهری هستند.
 
مهندس جمال لیوانی همچنین گفت: تاکنون در سطح شهرستان آق قلا افزون بر 18 هزار و 935 انشعاب نصب شده که از این تعداد 10 هزار و 800 انشعاب  شهری و 8 هزار و 135 انشعاب نیز روستایی می باشد.
 
وی اظهار داشت: در حال حاضر در شهرستان آق قلا تعداد 96 واحد صنعتی عمده و جزء از نعمت گاز بهره مند شده اند که از این  تعداد، 59 واحد صنعتی عمده و 33 مورد نیز واحد صنعت جزء و 4 مورد نیز جایگاه CNG می باشد.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در خاتمه از همه مشترکین عزیز  تقاضا نمود نسبت به واریز به موقع صورتحساب گاز بهای خود بصورت الکترونیکی  اقدام نمایند تا انشاء ا… این شرکت بتواند خدمات گاز رسانی را به موقع و بدون هیچ وقفه ای به شما هم استانیهای عزیز ارائه نماید.

انتهای پیام/
ارسال نظر