پای گروه‌های شیطان پرستی به مدارس هم باز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 703 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:07 ب.ظ، دوشنبه، 18 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

image28209به گزارش رادکانا، اخیرا برخی از گروه های شیطان پرستی با هدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های دخترانه و پسرانه کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

این گروه ها به دلیل وجود پتانسیل و استعداد جوانان و عدم اطلاع کافی از نوع فعالیت این گروه های شیطان پرستی با هدف دست یابی به اهدافی نظیر از بین بردن فرهنگ اسلامی و و اصول دین مبین اسلام، اخیرا درصدد جذب و عضو گیری از برخی مدارس دخترانه و پسرانه کشور هستند.

توزیع گسترده سی‌دی‌ها و فیلم‌های رقص و آواز گروه‌های شیطان‌پرست غربی در میان دختران و پسران در برخی از دبیرستان ها ،رواج نمادها و مدل‌های مو و نوع آرایش و لباس پوشیدن در بین آنان و دعوت به حضور در بعضی مراسمات از جمله فعالیت‌ها و شگردهای تبلیغی این گروه‌های منحرف است.

شیطان پرستی (و یا به تعبیر دقیق تر شیطان گرایی)حرکتی است که امروزه خصوصا در غرب مریدانی را به خود جذب کرده است.

این حرکت با پشتیبانی کانون های بزرگ سرمایه داری (خصوصا یهود) و با پیامبری پیامبرانی چون موزیک متال و سینمای هالیوود رویای تسخیر عواطف و افکار بشریت را در سر می پروراند.

ستاره پنج پر، دو مثلث معکوس روی هم (ستاره داود)، صلیب معکوس ( ضد مسیحیت ) و نشانه آمون خدای مصریان از جمله نمادهای پیروان شیطان پرستی است.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد

http://golestanblog.ir/?p=12438

ارسال نظر