پخش مستقم تلویزیونی مراسم اجلاسیه از ۴ شبکه سیما / اختصاص جایگاه ویژه خبرنگاران در روز اجلاسیه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 193 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:48 ب.ظ، شنبه، 20 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول روابط عمومی سپاه نینوا گلستان گفت: در روز اجلاسیه جایگاه ویژه برای خبرنگاران شامل اتاق خبر نویسی و مخابره اخبار در نظر گرفته شده است.

img_1350به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، علی خالقی مسئول روابط عمومی سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه کمیته رسانه برای همکاری با خبرنگاران جهت انعکاس اخبار اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان آمادگی کامل دارد، اظهارکرد: علاوه براینکه چهار نفر از همکاران ما در واحد روابط عمومی سپاه نینوا به عنوان سرتیم های خبری برای هماهنگی با خبرنگاران و عکاسان در روز اجلاسیه در نظر گرفته شده ، اتاق خبر نویسی و مخابره اخبار نیز برای استفاده اهالی رسانه ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه 11 کمیته در روزاجلاسیه حضور دارند و ما سعی کردیم بهترین جایگاه را برای خبرنگاران در نظر بگیریم ، افزود: اینترنت پرسرعت نیز برای مخابره سریع خبر برای اهالی رسانه در نظر گرفته شده که رمز عبور آن در روز اجلاسیه به خبرنگاران داده خواهد شد.

مسئول روابط عمومی سپاه نینوا با اشاره به اینکه 4 شبکه سیما برنامه نخستین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان را به طور مستقیم پخش می کنند، تصریح کرد: جایگاه ویژه ای برای 70 خبرنگار و 30 عکاس خبری در سالن اجلاسیه در نظر گرفته شده تا اخبار نخستین اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان را پوشش دهند.

وی با اشاره به اینکه دوربین‎ها و لپ تاپ خبرنگاران یک روز قبل از مراسم اجلاسیه باید تحویل شود ، اذعان داشت: کارت هایی شناسایی ویژه ای برای خبرنگاران و عکاسان خبری تهیه شده که بتوانند به خوبی به رسالت خود عمل کنند و این کارت ها همان روز در اختیار آنان قرار می گیرد.

گفتنی است، اولین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان، 25 آذر ماه، باحضور”علی لاریجانی” رئیس مجلس شورای اسلامی و هزارن خانواده شهید در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گرگان واقع در کیلومتر 5 جاده گرگان به آق قلا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر