پدر شهیدان طوسی در بیمارستان بستری شد+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 875 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:01 ب.ظ، پنج شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1394 نظرات بدون نظر

محمدعلی قاسمی‌طوسی پدر شهیدان محمدحسین، محمدحسن«قائم‌مقام لشکر ۲۵ کربلا» و محمدابراهیم طوسی براثر عارضه مغزی در بیمارستان شفای ساری بستری و درحال گذران مراحل درمان است.

IMG13060359به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا، حاج محمد علی قاسمی طوسی، پدر شهیدان محمدحسن، محمد حسین و محمد ابراهیم طوسی به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان شفای ساری بستری شد.
وی که ساعت 1 بامداد روز یکشنبه به دلیل بدحالی به بیمارستان منتقل شد، پس از معاینه توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب، علت بیماری وی سکته مغزی تشخیص داده شد.
به گفته پزشک معالج ، وضعیت وی رو به بهبودی است اما باید برای طی مراحل و تداوم درمان در بیمارستان بستری و تحت درمان باشد.

IMG13054814

لازم به ذکر است، سردار شهید محمد حسن طوسی  سال 1337 در خانواده ای مذهبی، متدین در روستای « طوسکلا » از توابع شهرستان نکاء دیده به جهان گشود، و در 18فروردین 66 در منطقه شلمچه کربلای هشت به درجه رفیع شهادت نائل و پس از سال ها فراق و هجران، در سال 1374 پیکر پاک و مطهرش به زادگاهش بازگشت.

 

شهید محمدابراهیم طوسی خرداد44دیده به جهان گشود و 4اسفند62در عملیات والفجر 6 در منطقه چیلات به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

شهید محمدحسین طوسی خرداد ماه سال 41پا به کره خاکی نهاد و 16مهر74در تهران براثر ترور به شهادت رسید و در گلزار شهدای شهرستان نکا آرام گرفت.

 

پایان پیام/

ارسال نظر