پدر شهید علیرضا تازیکه به فرزند شهیدش پیوست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 324 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:17 ق.ظ، یکشنبه، 7 آذر، سال 1395 نظرات یک نظر

پدر شهید علیرضا تازیکه از روستای بالاجاده شهرستان کردکوی روز گذشته بر اثر کهولت سن به دیدار حق شتافت.

photo_2016-11-27_10-22-13به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا، حاج مراد تازیکه پدر شهید همیشه سرافراز علیرضا تازیکه روز گذشته بر اثر کهولت سن به لقاءالله پیوست.

این پدر شهید در عمر با عزتی که از خداوند گرفت، فرزندانی غیور تربیت کرد که یکی از آنها شهید علیرضا تازیکه بود.

مراسم تشییع پیکر این پدر شهید، ساعت 14 بعدازظهر امروز یکشنبه از منزل این مرحوم در روستای بالاجاده شهرستان کردکوی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، گل ملک دلاک مادر شهید ابوالحسن ولاغوزی که حدود 2 سال در بستر بیماری به سر می برد در تاریخ 23 اسفند 93 در ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین صغری منوچهری مادر شهید حمید منوچهری ساعت 14 بعدازظهر روز (جمعه) 22 فروردین 94 در سالروز ولادت باسعادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر در سن 81 سالگی بر اثر کهولت سن به لقاءالله پیوستند و همچنین حاجیه کلثوم مسگر مادر شهید محمدباقر یوری در سن 86 سالگی در تاریخ چهارشنبه 20 خردادماه 94 بر اثر کهولت به لقاءالله پیوست.

و همچنین پدران و مادران شهدای دیگری که گنجینه ای گرانبها بودند که از میان ما رفتند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا درگذشت این پدر شهید را به، خانواده بزرگوار آن مرحوم تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارد.

انتهای پیام/

همشهری می گوید:

با تسلیت به بازماندگان محترم ………………………………………………………………………………………………
از وقتی که پویا میرزا زنجانی شهردار بندرترکمن شده است تغییرات چشمگیری رو در سطح شهر بندر شاهد هستیم حتی جناب حاج آخوند عابدی کر امام جمعه اهل سنت بارها از شهردار بندرترکمن تشکر کردند. سایت شهرداری بندرترکمن در این چند ماه با حضور میرزا زنجانی باعث تغییر و تحول و اطلاع رسانی قوی شده است. جایزه گذاشتن به مودیان برای پرداخت عوارض تا آسفالت و رنگ آمیزی و خط کشی های اصولی و زیبا. پیاده رو سازی های مناسب و بسیاری از کارهای درخور توجه که شایسته شهروندان بندرترکمن است . اما حالا در کردکوی ، مشکل تعریض خیابان های اصلی شهر را داریم ، مشکل آسفالت چه خیابان ها و چه کوچه های پرتردد را داریم. پیاده روهای برخی نقاط شهر فاجعه آمیز است. چرا نباید چهارراه ( درمانگاه شفاء – بانک ملی ) خیابان شهید بهشتی ، چراغ راهنمایی نصب شود آیا این مسیر نیاز چراغ قرمز ندارد آیا تردد زیاد نیست؟ بلوار خیابان جنگل چی شد؟ بلوار خیابان شهید بهشتی چی شد؟ پارک جنگلی کردکوی باید این قدر تجهیزات قوی و مناسب داشته باشد که بشود روی گردشگری و درآمدزایی روی آن حساب باز کرد. و بسیار موارد دیگر……………………… چیزی که مردم و شهروندان محترم کردکوی را ناراحت می کند این است که از دعواهای بی مورد شورای شهر و شهرداری خسته شده اند ……. دوستان برای مردم کردکوی کار کنید زحمت بکشید تا مردم این شهر هم لذت ببرند.

ارسال نظر