پذیرش بیش از ۳۰ هزار مشترک گاز جدید در سال ۹۵
تعداد بازدید تعداد بازدید: 212 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:12 ب.ظ، دوشنبه، 20 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیرعامل شرکت گاز گلستان از پذیرش بیش از ۳۰ هزار مشترک جدید در سال جاری خبر داد.

به گزارش رادکانا، صفرعلی جمال لیوانی با اعلامن مهمترین برنامه هاى سال  95 از اجراى بیش از 400 کیلومتر شبکه گازرسانى در سطح شهرها و روستاهاى استان ، نصب افزون بر 10 هزار  انشعاب و پذیرش بیش از 30  هزار مشترک جدید جاری خبر داد.

وی افزود: گازرسانى به صنایع و واحد هاى صنعتى استان و جایگزینى حدود 25 هزار متر مکعب بر ساعت گاز طبیعى با سوختهاى فسیلى  نیز در سال جاری هدفگذاری شده است.

جمال لیوانی ادامه داد: در همین راستا بهره مند شدن بیش از 45 روستاى جدید ازنعمت گاز طبیعى نیز در برنامه سال 95 قرار گرفته است، ضمن اینکه عملیات اجرایى بیش از 45 روستا در سطح استان نیز آغاز شده است .

وی همچنین بهره بردارى از ساختمانهاى ادارى و پست امداد شهرهاى اینچه برون و سیمین شهر، تقویت امورات فرهنگى بمنظور مانوس شدن هرچه بیشتر کارکنان و خانواده هاى آنان با امورات قرآنى و معنوى با توجه به تهاجمات فرهنگی دشمنان از دیگر برنامه های این شرکت می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در خاتمه تصریح کرد: خوشبختانه به همت کارکنان شرکت خدمات گسترده ای در زمینه توسعه گازرسانی و خدمات رسانی انجام گرفته بطوری که تاکنون تعداد 29 شهر ،  752 روستا ،  1542 واحد صنعتی و 64 جایگاه CNG  را گاز رسانی نموده ایم و انشاء ا… تا پایان سال 96 در صورت تامین منابع مالی تمامی روستاهای استان که قابلیت گازرسانی دارند اجرا  و یا از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
انتهای پیام/

ارسال نظر