پذیرش بیش از ۱۸۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاد گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 543 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:44 ب.ظ، یکشنبه، 28 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس دانشگاه آزاد گرگان از پذیرش بیش از ۱۸۰۰ دانشجو در سال تحصیلی جدید خبر داد.

 thumb276-8f1e23c39cdd654c5d0da6306c4dc113

به گزارش رادکانا به نقل از رصد۵۷ ، حسین عجم نوروزی رئیس دانشگاه آزاد گرگان ضمن تبریک به دانشجویان جدیدالورود، گفت: اکنون فصلی نو در زندگی شما آغاز شده است و بهترین دستاویز شما در این دوران فرمایش مقام معظم رهبری خواهد بود که ورزش ، تحصیل و تهذیب نفس را مهمترین شاخصه دانشجوی خوب معرفی کردند.

وی دانشگاه آزاد گرگان را حاصل سال ها تلاش و از خودگذشتگی ها دانست و افزود: امیدورایم گام هایی که از سال ۶۶ نهال نوپای دانشگاه آزاد اسلامی گرگان را به درختی تنومند در عرصه آموزش عالی استان گلستان تبدیل کرده است با حضور فعال و تلاش شما موفق تر از پیش ادامه مسیر دهد.

عجم نوروزی تصریح کرد: ۱۴ مهر سال ۶۶ آغاز فعالیت دانشگاه آزاد گرگان با سه رشته و در خانه ای مسکونی اجاره ای بود و در حال حاضر و پس از ۲۶ سال تلاش با رتبه بسیار بزرگ و مجموعه ای قریب به ۲۵ هکتار و حدود ۶ هزار دانشجو، ۱۴۰ عضور هیات علمی تمام وقت، بیش از ۳۰۰ استاد مدعو،۱۷۰کارمند زحمتکش و خدوم ، ۱۸۰۰۰ دانش آموخته در حدود یکصد رشته تحصیلی از مقطع کاردانی تا دکتری، توانسته است نقش عظیمی در توسعه و پیشرفت استان گلستان ایفا کند و دامنه خدمات خود را در سطح کشور توسعه دهد.

سرپرست دانشگاه آزاد واحد گرگان خاطرنشان کرد: در سال جاری بیش از ۱۸۰۰ نفر در رشته های با آزمون و بدون آزمون و در مقاطع مختلف از کاردانی تا دکتری این واحد گرگان پذیرفته شده اند.

وی در معرفی دانشگاه آزاد واحد گرگان به دانشجویان ورودی ۹۲ بیان داشت : مفتخریم اعلام کنیم امروز در سطح استان گلستان یکی از برترین ها در آموزش عالی هستیم جامع ترین و کاملترین مجموعه ورزشی دانشگاهی، بزرگترین کتابخانه دانشگاهی، بزرگترین آمفی تئاتر استان بیش از ۶۰ هزار مترمربع فضای آموزشی، پژوهشی و دانشجویی، مجهزترین مرکز تحقیقات آنالیز مواد شیمایی و طبیعی، مزارع آموزشی و تحقیقاتی کم نظیر فقط بخشی از توانمندی های دانشگاه آزاد گرگان است.

عجم نوروزی در پایان گفت: توجه ویژه به بخش تحصیلات تکمیلی و امور رفاهی دانشجویان از مهمترین برنامه ای دانشگاه آزاد گرگان در آینده نزدیک می باشد که امید است با در پیش گرفتن برنامه های کلان دانشگاه آزاد در گرگان این امر با سرعت مناسبی محقق گردد.

ارسال نظر