پرسنل بنیاد شهید خادمین شهدا هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 608 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:04 ب.ظ، پنج شنبه، 22 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: حضور امروز ما در این برنامه این بود که هیچگاه از یادمان نرود که در جایی که نشستیم و بر جایی که تکیه زدیم ماه عسل خون شهدا، رزمندگان، ایثارگران، آزادگان و مقاومت خانواده های شهداست.

IMG_0018رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی بهمراه تنی چند از مسئولین شهرستان در سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به جهت تجلیل از پرسنل این اداره به دیدار و بازدید از این بنیاد شهید و امور ایثارگران رفتند.

در برنامه بازدید از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و گرامیداشت سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حضور امروز ما در این برنامه این بود که هیچگاه از یادمان نرود که در جایی که نشستیم و بر جایی که تکیه زدیم ماحصل خون شهدا، رزمندگان، ایثارگران، آزادگان و مقاومت خانواده های شهداست.

وی ادامه داد: اصلا هیچ مسئولی در جمهوری اسلامی گریزی از این موضوع ندارد و اگر لحظه ای در مسئولیت، در جایی که نشسته است از یاد، نام، راه و خانواده های شهدا غافل شود هم مرتکب خطا شده و هم غبطه این ایام را در آخرت خواهد خورد.

الیاسی افزود: امروز ما آمدیم در این مکان مقدس تا یادمان نرود وارث چه آزادمردانی هستیم و به چه جایگاهی تکیه زده ایم و چه زحمت هایی کشیده شد تا این جایگاه به ما رسید.

فرماندار کردکوی اظهار داشت: اگر زمانی خانواده شهیدی، جانبازی، آزاده ای و ایثارگری از ما بخواهند به منزل آنان برویم ما با آمادگی کامل به دیدار آنان خواهیم رفت لذا ما در این حوزه اصلا وقت و زمان نمی شناسیم و علاقه زیادی برای دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران داریم.

رمضانعلی الیاسی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، بیان داشت: با پرداختن به این سخن مقام معظم رهبری می توانیم به عظمت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا پی ببریم و لازم است در این راستا بکوشیم تا از نعمات دنیوی آن برخوردار شویم و برای احیای نام و یاد شهدا باید تلاش کرد و زحمت کشید.

وی افزود: اگر با شهدا باشیم قطعا هم در دنیا و هم در آخرت از الطاف و نعمات خداوندی بهره مند خواهیم شد.

الیاسی با اشاره به نام و یاد حضرت اباعبدالله الحسین (ع) عنوان کرد: نام اباعبدالله الحسین (ع) پاک شدنی نیست و خداوند اراده کرده که این سنت باقی بماند.

فرماندار کردکوی با اشاره به شهدای عرصه علم و فناوری و تکنولوژی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی و نظام اسلامی نشان داد که علم، تکنولوژی، پیشرفت هم شهید می خواهد؛ شهدایی چون احمدی روشن ها، علی محمدی ها، رضایی نژادها، شهریاری ها می خواهد.

وی ادامه داد: نظام اسلامی نشان داد در دنیای امروز در همه عرصه ها باید شهید داد، باید ایثارگری کرد و باید فداکاری کرد.

رمضانعلی الیاسی در خاتمه پرسنل بنیاد شهید را خادمین شهدا دانست و ابراز داشت: اگر بنیاد شهید و آن دستور تاریخی امام خمینی (ره) جهت تشکیل بنیاد شهید نبود قطعا فرزندان شهدا، بازماندگان شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان اینقدر ساماندهی در امورشان انجام نمی شد.

در پایان نیز یک اصله نهال نیز بیاد شهدا توسط فرماندار در باغچه اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی غرس شد.

IMG_0007IMG_0009IMG_0011IMG_0013IMG_0023IMG_0030

 

ارسال نظر