پرورش جسمی در مقابله با تهاجم فرهنگی موثر است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 292 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:47 ب.ظ، سه شنبه، 27 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

خادم امام رضا(ع) در کاروان« زیر سایه خورشید» گلستان گفت: یکی از مسائلی که می‎تواند در مقابله با تهاجم فرهنگی موثر باشد پرورش جسم سالم است.

13930616000192_PhotoAبه گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامرضا روحانی‎نژاد عصر امروز در دیدار با جوانان ورزشکار کانون بسیج ورزشکاران شهرستان مینودشت اظهار کرد: در دهه کرامت بستری فراهم شده است تا خادمان امام رضا(ع) بتوانند در شهرها و نقاط محروم حضور پیدا کرده و آرزوی کسانی که توفیق زیارت امام رضا(ع) را نداشتند را برآورده کنند.

وی تصریح کرد: جشن‎های مردمی «زیر سایه خورشید» در کشور هشت سال است که آغاز شده و چند سالی است که به صورت بین‎المللی دنبال می‎شود.

110 شهر خارجی مقصد خادمان و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) است

خادم امام رضا(ع) در کاروان« زیر سایه خورشید» گلستان با بیان اینکه 110 شهر خارجی مقصد خادمان و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) است، گفت: حضور کاروان‎های« زیر سایه خورشید» در شهرهای مختلف این بستر را فراهم کرده که در میان این همه دل مشغولی‎های ذهنی و فکری چند لحظه‎ای مردم  به ولایت و امامت توجه کنیم.

روحانی‎نژاد یادآور شد: امامت در جامعه همانند نخ تسبیح است که ملت را در کنار یکدیگر نگه می‎دارد و اگر خدشه‎ای به جایگاه ولایت وارد شود این نظام و وحدت از بین خواهد رفت.

وی با بیان اینکه به برکت وجود امام رضا(ع) و مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین خوشبختانه در رهبری نظام مشکلی نداریم، افزود: امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه مرهون امامت مقام معظم رهبری است.

* جوانان در معرض تهاجم‎ فرهنگی دشمن قرار گرفتند

خادم امام رضا(ع) در کاروان «زیر سایه خورشید» گلستان بیان داشت: ورزش یکی از مسائلی است که امروز در میان این همه تهاجم فرهنگی می‎تواند در پروش فکری موثر باشد.

روحانی‎نژاد ابراز داشت: جوانان ما نسلی معصوم هستند که در معرض تهاجم‎ فرهنگی دشمن قرار گرفتند و یکی از مسائلی که می‎تواند به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کند پرورش جسمی سالم است.

وی گفت: انسانی که به پرورش جسمی بپردازد از استعداد فکری خوبی بهره‎مند خواهد شد و امیدوارم با توسل به امام رضا(ع) جوانان ما در همه مراحل زندگی خود سالم باشند./فارس

انتهای پیام/

 

ارسال نظر