پروژه‌های ورزشی استان گلستان در دهه فجر افتتاح می‌شود/بهره برداری پروژه هایی در غرب گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 378 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:52 ب.ظ، دوشنبه، 6 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: ۱۲ پروژه ورزشی همزمان با فجر انقلاب اسلامی در مناطق مختلف استان گلستان به بهره‌برداری می‌رسد.

Fajr-decadeبه گزارش رادکانا، قربانعلی پاشا در جلسه هماهنگی با حضور روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و بخش‌های استان گلستان اظهار داشت: 12 پروژه ورزشی برای افتتاح در ایام دهه فجر در استان گلستان آماده شده است.

وی افزود: این پروژه‌های ورزشی با حمایت مسئولان در شهرستان‌های گرگان، گنبدکاووس، فاضل آباد، علی آباد، آزادشهر، دلند، کلاله، نوکنده و بندرترکمن اجرا و آماده بهره‌برداری شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با بیان اینکه افتتاح این پروژه‌ها را تحقق گوشه‌ای از خواسته‌های به حق جوانان منطقه است، تصریح کرد: دهه فجر دهه حماسه، رشادت و فداکاری ملت ایران است.

پاشا در این جلسه که به منظور بحث و تبادل نظر درباره افتتاح این پروژه‌ها برگزار شد، همچنین از شرکت‌کنندگان خواست که با بررسی کامل و رفع موانع در بخش‌های مختلف تامین آب، برق، گاز، جاده دسترسی، بحث سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، پروژه‌ها را آماده استفاده جامعه ورزش و جوانان استان کنند.

وی گفت: افتتاح این پروژه‌ها را اقدام مهم دولت در راستای محرومیت‌زدایی اعلام کرد و گفت: امروزه ما در مناطق محروم و روستاها استعدادهای درخشانی داریم که با توسعه فضاهای ورزشی در روستاها در آینده‌ای نزدیک شاهد رشد و ارتقاء هر چه بیشتر ورزش  استان گلستان بوده و قهرمانان خوبی از روستاها می‌توانند در عرصه‌های جهانی ظاهر شوند.

پاشا، با بیان این که سرانه ورزش مردم گلستان سه دهم استانداردهای جهانی است، گفت: سرانه ورزشی مردم در گلستان شش دهم متر است و این در حالی است که استاندارد سرانه ورزشی دنیا 2 متر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر