پروژه مشترک آمریکا و اسرائیل و اروپا در قضیه شارلی ابدو
تعداد بازدید تعداد بازدید: 345 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:01 ب.ظ، شنبه، 27 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

در انتها این سئوال مطرح است آیا ما هنوز هم باید به آمریکا و اروپا اعتماد کنیم و در راستای جلب اعتماد آنها با عقب نشینی از آرمان خود، اعتمادسازی کنیم؟

2904به گزارش رادکانا، وقتی سخن از جاهلیت می شود اذهان به سمت دوران گذشته می رود حال آنکه در دوران معاصر و عصر مدرنیته جهل و نادانی به مراتب بدتر از گذشته عینیت می یابد.

جاهلیت توام با خشونت و نفرت که انسانیت را در تراز وحوش رمیده و خطرناک تنزل می دهد.

جهان همه روزه شاهد بروز رفتارهای قرون وسطایی توسط داعیه داران نظم نوین که خویش را صاحب بلامنازع فرهنگ و آداب اجتماعی و دیگر ملل را عقب مانده و مستوجب پرداخت حق توحش به مدعیان و منادیان دروغین حقوق بشر می دانند.

آنها هر وقت منافع خویش را در به استعمار و استثمار کشاندن اقوام و ملل در خطر می بینند از هر وسیله ممکن و روش ماکیاولی بهره می گیرند روش هایی که برای اعمال آن برنامه هایی کاملا دقیق و حساب شده که بتواند بر افکار و افعال جهانیان اثر آنی بگذارد.

مهمترین و کاری ترین حربه در تسخیر افکار استفاده از رسانه است که به وفور در اختیار سردمداران ظلم و حور قرار دارد.

آنچه که امروز جهانیان شاهد آن هستند آنارشیسم حاصل از تروریسم کور که مقصود آن ایجاد رعب و هراس از ملت های آزادیخواه و حق طلب مخصوصا جهان اسلام یا همان اسلام هراسی است.

درک این معنا که دشمن برای سرپوش نهادن بر روی جنایات خود و گسترش تروریسم نعل وارونه زده و خود را فرمانده ارشد میدان مبارزه با گروه های ارهابی که خود از سازندگان اصلی آنها هستند می نمایاند آسان است.

حوادث تلخ روزهای اخیر که در آن به دفتر نشریه شارلی ابدو حمله تروریستی منتهی به کشته شدن چند نفر و متعاقب آن تعرض به مسلمانان اروپای باصطلاح متمدن و غم انگیز تر از همه انتشار کاریکاتور موهن از پیامبر امجد اسلام حضرت محمد (ص) نمونه بارز می باشد که قلب هر موحدی از هر دینی را جریحه دار نمود.

امروز جهان آگاه به این واقعیت پی برد که قدرتهای متضرر از بیداری اسلامی، مستقیم صحنه گردان این حوادث هستند یعنی همانهایی که با تسلیح و تشجیع گروههای ارهابی تکفیری چهره ای خشن و خونریز از اسلام برای جهانیان ترسیم کردند و آنها را از اقصا نقاط جهان به سمت کشورهای اسلامی گسیل تاجنگ و مسلمان کشی راه بیندازد که شاید بتواند  مانع گسترش موج حق طلبی مردم تحت ستم شود.

با گذشت چند روز از این رویداد با فروکش کردن جو امنیتی، مردم جهان و اروپا متوجه این نکته گردیدند که با حضور رؤسای کشورهای حامی تروریسم و بوجود آورندگان گروههای تکفیری داعش مخصوصا نتانیاهوی کودک کش این سناریوی از قبل طراحی شده و پروژه مشترک آمریکا و اسرائیل و اروپا است که هدف عمده آنها ایجاد موج اسلام هراسی است تا شاید بتوانند کشورهای محور مبارزه با آمریکا را مهار کنند.

در انتها این سئوال مطرح است آیا ما هنوز هم باید به آمریکا و اروپا اعتماد کنیم و در راستای جلب اعتماد آنها با عقب نشینی از آرمان خود، اعتمادسازی کنیم؟ وسیعلم الذین ظلموا …..

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

ارسال نظر