پرچم رضوی بر قامت جانباز ۹۰ درصد کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 788 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:14 ب.ظ، شنبه، 8 مهر، سال 1391 نظرات یک نظر

جنگ برای جانباز ۹۰ درصد کردکوی و خواهرش تمامی ندارد ، خواهری که ۲۷ سال تمام در خانه از شیرمردی پرستاری می کند که یادگار دوران جنگ است . به گزارش رادکانا به نقل از  گلستان ما ، پرستاری از جانباز ۹۰ درصد کردکوی را خواهری ایثارگر و فداکاربر عهده دارد که برای برادر همه […]

جنگ برای جانباز 90 درصد کردکوی و خواهرش تمامی ندارد ، خواهری که 27 سال تمام در خانه از شیرمردی پرستاری می کند که یادگار دوران جنگ است .

به گزارش رادکانا به نقل از  گلستان ما ، پرستاری از جانباز 90 درصد کردکوی را خواهری ایثارگر و فداکاربر عهده دارد که برای برادر همه زندگی خود را وقف کرده و 27 سال بی وقفه او را پرستاری کرده است به طوری که حتی قید تشکیل خانواده و ازدواج را نیز به خاطر برادر زده است.

خواهر از برادرش خیرالله که می گوید، انگار همه چیزش است و او هم برایش مادر است و هم خواهر، از روزگاری که جوان رعنایی بود و خانه و زندگی و درس و مشق را رها کرد و عازم جبهه شد.

در نامه هایش می گفت: نگران نباشید، اینجا همه با همیم، بچه محله ها و همبازیهای قدیم و می دانی خیرالله، امروز برخی از آن بچه محله ها دیگر نیستند و رفتند تا بچه های ما بجای آب، بابا، … مشق کنند ایثار، فداکاری و شهادت را.

وقتی از ایثار و شهادت حرف می زدی، به یاد حسین فهمیده می افتادم که در کتاب نوشته بود، پسربچه ای 13 ساله نارنجک به کمر بست و به زیر تانک رفت و یا به یاد ریزعلی فداکار می افتادم که جان مسافران قطار را نجات داد.

اما امروز وقتی از ایثار می گویند، از خیرالله، برادرم می گویم، از شیرمردی که مردانه به جببه رفته بود و اکنون سندی است در محکومیت تجاوز به خاک و الگویی است از ایثار.

راستی داداش، در نامه هایت از خردل و شیمیایی حرف می زدی، آن روز که دختربچه بودم نمی دانستم این کار یعنی نامردی تمام، یعنی سرفه های مدام، یعنی مرگ تدریجی. یعنی پرپر شدن برادر جلوی چشم خواهر.

خواب دیدم که سرپا شدی و با هم به پاپوس امام رضا(ع) رفتیم، نه، انگار در خواب دیده بودم که آقا به دیدارت آمده بود، کاش می طلبید.

آرزوی این خواهر، در جشن کاروان زیر سایه خورشید تعبیر شد و کاروان خدام رضوی با حضور در منزل جانباز 90 درصد کردکوی از وی عیادت کردند و پرچم رضوی را بر قامت این جانباز قرار دادند.

لیلا عرب گفت: برادرم خیرالله در سال 64 در عملیات کربلای 5 به درجه جانبازی نائل شده است.

به گزارش مهر، پنجمین جشنواره زیر سایه خورشید هفته گذشته با حضور خدام آستان مقدس رضوی در گلستان برگزار شد و مراسم استقبال از این کاروان در شهر کردکوی واقع در غرب گلستان برگزار شد و مشتاقان ولایت و امامت از خدام رضوی استقبال کردند.

روابط عمومی جنبش سایبری 313 می گوید:

سلام

خسته نباشید

تبادل لینک و لوگو باید دو طرفه باشه

اگر مایل به تبادل لینک و لوگو هستین بگین تا لینک و لوگوی شما در صفحه نخست سایت قرار بگیره

یا علی

ارسال نظر